СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Кадровая документация

Кадровая документация Штатное расписание. Ведение личных дел. Документы о структуре компании. Номенклатура дел. Регистрация документов. Хранение документов. Передача дел в архив. Журналы, книги. Положения, инструкции. Справки, выписки, характеристики

Ответ
 
Опции темы
Старый 06.09.2016, 15:19   #1
mavka1234
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 14.01.2014
Сообщений: 37
Вы сказали Спасибо: 11
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Звільнили директора (єдиного працівника), а нового ще немає

Доброго дня! Склалась ситуація, що учасники Загальних зборів звільнили директора (єдиного працівника на підприємстві), але на його місце нового ще не знайшли. Підприємство десь приблизно 13 к.д. без директора. ЯК мені як кадровику це оформити: звільнити то я знаю як; питання в іншому: як правильно оформити період без директора? При звільненні директора я вивела з штатного розпису посаду директор наступним за останнім робочим днем. При прийомі на роботу нового ввела до ШР посаду директор - тут змінилась ставка і зарплата нового директора. Період без директора і без працівників потрібно якось відображати в штатніку? Хто підписує? Поділіться думками....
mavka1234 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2016, 16:50   #2
DANA13
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 25.06.2015
Сообщений: 552
Вы сказали Спасибо: 171
Поблагодарили 270 раз(а) в 216 сообщениях
По умолчанию

На мою думку на тих самих зборах повинні були вирішити питання повноважень по керівництву підприємства, праву підпису... Це повинно бути відображено в протоколі зборів
DANA13 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2016, 16:55   #3
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mavka1234 Посмотреть сообщение
...учасники Загальних зборів звільнили директора (єдиного працівника на підприємстві), але на його місце нового ще не знайшли. Підприємство десь приблизно 13 к.д. без директора. ЯК мені як кадровику це оформити...
Якщо директор був єдиним працівником на підприємстві, то який кадровик, звідки там взявся кадровик?
Цитата:
Сообщение от mavka1234 Посмотреть сообщение
...як правильно оформити період без директора?
Період без директора ніяк не оформлюється, лише у вашому випадку після звільнення директора звіти прийдеться здавати комусь з засновників.
Цитата:
Сообщение от mavka1234 Посмотреть сообщение
При звільненні директора я вивела з штатного розпису посаду директор наступним за останнім робочим днем. При прийомі на роботу нового ввела до ШР посаду директор - тут змінилась ставка і зарплата нового директора
Штатний розпис тут не до чого і я не розумію, навіщо його взагалі потрібно було чіпати
Цитата:
Сообщение от mavka1234 Посмотреть сообщение
Період без директора і без працівників потрібно якось відображати в штатніку? Хто підписує? Поділіться думками....
Ніхто нічого не відображає і не підписує, бо на підприємстві, за вашими словами, вже немає жодного працівника...

Цитата:
Сообщение от DANA13 Посмотреть сообщение
На мою думку на тих самих зборах повинні були вирішити питання повноважень по керівництву підприємства, праву підпису... Це повинно бути відображено в протоколі зборів
Права підпису чого? Що там взагалі можна підписувати, якщо працівників немає, директор теж звільнився, і підприємство тимчасово припинило свою роботу?
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2016, 17:24   #4
DANA13
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 25.06.2015
Сообщений: 552
Вы сказали Спасибо: 171
Поблагодарили 270 раз(а) в 216 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
Права підпису чого? Що там взагалі можна підписувати, якщо працівників немає, директор теж звільнився, і підприємство тимчасово припинило свою роботу?
Чесно кажучи я виходила з того, що запитання mavka1234 пов’язано з якоюсь терміновою необхідністю підписати документи, можливо якісь звіти (не стосовно кадрів)
DANA13 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2016, 17:40   #5
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от DANA13 Посмотреть сообщение
Чесно кажучи я виходила з того, що запитання mavka1234 пов’язано з якоюсь терміновою необхідністю підписати документи, можливо якісь звіти (не стосовно кадрів)
Директора немає, і нікого немає - усі звільнені.
Звіти при необхідності підписує один із засновників.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
DANA13 (06.09.2016), mavka1234 (19.09.2016)
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 12:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA