СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Приказы. Трудовые книжки

Приказы. Трудовые книжки Оформление приказов. Ведение, учет, хранение и выдача трудовых книжек. Дубликат и вкладыш. Изменения и исправления в трудовой книжке

Ответ
 
Опции темы
Старый 08.08.2008, 16:01   #21
dvs57
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dvs57
 
Регистрация: 28.05.2008
Адрес: Луганск
Сообщений: 340
Вы сказали Спасибо: 72
Поблагодарили 157 раз(а) в 62 сообщениях
По умолчанию

Можливо працівник навмисно „загубив” трудову книжку, бо в ній мався недобрий запис?
А відповідь на запитання знайдіть в Інструкції про порядок ведення трудових книжок (розділ „Дублікат трудової книжки”).
Я так розумію, що дублікат повинен видаватися за останнім місцем роботи, а не там, куди працівник влаштовується.
__________________
З повагою, Віктор Семенович
dvs57 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2008, 16:05   #22
futorna
Новый участник HR-Лиги
 
Аватар для futorna
 
Регистрация: 18.07.2008
Сообщений: 4
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

дуже Вам дякую, Віктор Семенович!
futorna вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.09.2008, 12:02   #23
SlavikCS
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 05.06.2008
Сообщений: 70
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

В мене також є проблема з трудовою книжкою

Працівник вже місяць як незабирає трудову книжку. Я до нього весьчас телефоную а він відповідає що невиходить, чи хворіє але обовясково забире її. Мені це дуже неподобається а за інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників пунктом 4.2. Йому мало відправитися лист ще в день звільнення якщо він незявився на робочому місі, а рекомендованою поштою з доставкою можна відправити тільки за згодою. Як мені правильно зробити??
SlavikCS вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.09.2008, 12:12   #24
Dicher
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.06.2008
Сообщений: 154
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Это недавно обсуждалось. Воспользуйтесь поиском.
Dicher вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.09.2008, 12:15   #25
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от SlavikCS
...за інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників пунктом 4.2. Йому мало відправитися лист ще в день звільнення якщо він незявився на робочому місі, а рекомендованою поштою з доставкою можна відправити тільки за згодою. Як мені правильно зробити??
"Відправити лист" - це означає "відправити лист", а не "відправити трудову книжку".
Тобто ви повинні були надіслати тій особі лист, в якому би повідомили його про те, що такого-то числа таким-то наказомйого його звільнено за такою-то статею КЗпП У на підставі раніше поданої заяви, та, у звзку з тим, що той вчасно не звернувся за отриманням своєї т.к., запропонувати йому зробити це у любий зручний для нього час в робочі дні тижня з хх год. до хх год. за адресою ..... (адреса, кабінет, контактна особа, контактний телефон), або надіслати письмову заяву з проханням отримання трудової поштою.
Лист цей відправляти за стандартною процедурою: рекомендоване з повідомленням про вручення та описом вкладення.

Оскільки ви цього не зробили вчасно, то зробіть зараз. Якщо звільнений працівник затіває проти вас судовий процес, то принаймі зменшите час вимушеного прогулу.
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.09.2008, 13:14   #26
SlavikCS
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 05.06.2008
Сообщений: 70
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Або зробити лист таким числом як потрібно, зайти до нього додому і вручити його дружині а на іншому хай напише що отримала. Після того зробити акт про те що людина незявиляється за трудовою книжкою.
SlavikCS вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2008, 11:28   #27
Владимировна
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 18.06.2008
Сообщений: 25
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Трудовая книжка

Владимировна вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2008, 11:33   #28
Владимировна
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 18.06.2008
Сообщений: 25
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Трудовая книжка

Цитата:
Сообщение от a_shelepnik@ukr.net
Уважаеме коллеги, у меня такая ситуация.Сотрудница уходит в дикрет и планирует на 3 года.Хочет забрать трудовую книжку, могу я ей её отдать? Я знаю что трудовая должна хранится на предприятии пока человек работает не смотря на то что она в дикрете.Помогите мне разъяснить ситуацию
вы можете отдать ей трудовую, но при этом попросите пускай напишет Вам расписку, о том что забирает на руки трудовую.
Владимировна вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2008, 12:23   #29
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию Re: Трудовая книжка

Цитата:
Сообщение от Владимировна
Цитата:
Сообщение от a_shelepnik@ukr.net
Уважаеме коллеги, у меня такая ситуация.Сотрудница уходит в дикрет и планирует на 3 года.Хочет забрать трудовую книжку, могу я ей её отдать? Я знаю что трудовая должна хранится на предприятии пока человек работает не смотря на то что она в дикрете.Помогите мне разъяснить ситуацию
вы можете отдать ей трудовую, но при этом попросите пускай напишет Вам расписку, о том что забирает на руки трудовую.
А нормативчик, який дозволяє це робити, можете оприлюднити?
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.09.2008, 17:42   #30
танита
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для танита
 
Регистрация: 29.01.2007
Адрес: Киев,Украина
Сообщений: 70
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию


Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.93 р. №301 «Про трудові книжки» визначено, що при влаштуванні на роботу працівник зобов’язаний подати трудову книжку. Відповідальність за організацію ведення обліку, зберігання і видачу трудових книжок покладається на керівника підприємства (кадрову службу — особу, яка є відповідальною за цю роботу).

На період дії укладеного трудового договору трудова книжка зберігається на підприємстві та видається у разі припинення трудового договору в день звільнення з внесеним до неї записом про звільнення.

Жодним нормативним документом не передбачено умов тимчасової видачі під розписку трудової книжки працівнику, який продовжує працювати. На прохання працівника кадрова служба повинна надати йому копію або витяг із трудової книжки, завірені підписом відповідального працівника із зазначенням посади та печаткою.

Видача трудової книжки під розписку працівникові як виняток можлива у зв’язку з призначенням або переоформленням пенсії. Спільний наказ Мінпраці та Пенсійного фонду України від 30.04.2002 р. №224/30 зазначає перелік документів для оформлення (переоформлення) пенсії, зокрема документів, які засвідчують трудовий стаж
танита вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Трудовая книжка


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA