СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Социальное страхование и пенсионное обеспечение

Социальное страхование и пенсионное обеспечение Временная нетрудоспособность. Беременность и роды. Комиссия по соцстраху. Путевки на санаторно-курортное лечение. Новогодние подарки от соцстраха. Взаимоотношения с Центром занятости. Трудовой стаж. Страховой стаж. Исчисление стажа. Виды пенсий. Размеры пенсии. Надбавки к пенсии. Перерасчет пенсии

Ответ
 
Опции темы
Старый 26.04.2012, 12:37   #1
Тат К
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 26.05.2010
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Медицинский стаж работы

Подскажите пожалуйста сотрудник работал в Доме творчества ученых "Кацивели" и в спортивно оздоровительном комплексе "Смена" медицинской сестрой
Входит ли эта работа в медицинский стаж работы для выслугу лет?

По Постановлению КМУ № 1418 от 29.12.209г. не входило в стаж

А по Постановлению № 47 КМУ от 20.01.2010г. внесены изменения (но ничего не понятно)

Пожалуйста помогите решить вопрос. Заранее благодарны
Тат К вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.04.2012, 10:31   #2
OK_SANA
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.09.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 264
Вы сказали Спасибо: 300
Поблагодарили 308 раз(а) в 118 сообщениях
По умолчанию

Тат К, входит.
Постановление КМУ № 23 от 18.01.2012г., которым внесены изменения в Постановление КМУ № 1418 от 29.12.2009г.:

Цитата:
2) пункти 1 та 3 Порядку викласти у такій редакції:

“3. Надбавка за вислугу років виплачується керівникам закладів охорони здоров’я, їх заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, головним медичним сестрам, лікарям усіх спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я, керівникам фармацевтичних (аптечних) закладів, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів з числа провізорів і фармацевтів, провізорам усіх спеціальностей, фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медичною і фармацевтичною освітою усіх спеціальностей та помічникам ентомолога.”;
Согласно Инструкции № 508 от 06.11.2006 года "Про затвердження Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження 6-ПВ (річна) "Звіт про кількість працівників,їхній якісний склад та професійне навчання" неполное высшее образование имеют в т.ч. специалисты, которые закончили медицинское училище.
OK_SANA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.04.2013, 14:51   #3
ЕкатеринаК
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для ЕкатеринаК
 
Регистрация: 16.12.2009
Сообщений: 163
Вы сказали Спасибо: 89
Поблагодарили 63 раз(а) в 42 сообщениях
По умолчанию

Добрый день, а если гражданин России имеет 10 лет стажа медика, переехал в Украину (вид на жительство имеется), работает в Украине также медиком, учитываются ли 10 лет стажа в России для начисления надбавки за выслугу лет? Как я понимаю, должны учитваться, или я ошибаюсь?
ЕкатеринаК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.04.2013, 15:59   #4
ЕкатеринаК
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для ЕкатеринаК
 
Регистрация: 16.12.2009
Сообщений: 163
Вы сказали Спасибо: 89
Поблагодарили 63 раз(а) в 42 сообщениях
По умолчанию

Нашла, НЕ учитывается
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
28.11.2012 № 834/13/155-12
Щодо стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років
Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо обчислення стажу роботи медичним працівникам для виплати надбавки за вислугу років.
Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1418 (зі змінами) затверджено Порядок виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров'я (1418-2009-п) (далі - Порядок).
Дія зазначеного Порядку (1418-2009-п) поширюється на медичних та фармацевтичних працівників, які працюють на зазначених у пункті 3 цього Порядку посадах у будь-яких державних та комунальних установах, закладах, організаціях незалежно від підпорядкування і умови оплати праці яких визначаються відповідно до умов оплати праці працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я, крім посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби України.
Згідно з п. 4 Порядку (1418-2009-п) до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається час роботи у державних та комунальних закладах охорони здоров'я України, СРСР і союзних республік СРСР, а також час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я.
Зарахування періодів роботи на території Російської Федерації та інших країн - членів СНД зазначеним Порядком (1418-2009-п) не передбачено.
Отже, у випадку, наведеному у листі, медичній сестрі, яка з 10.05.89 р. по 01.08.98 р. працювала в Мурманську в міській лікарні, до стажу роботи, який дає право на виплату надбавки за вислугу років згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1418 (1418-2009-п) , включається тільки період роботи у закладі охорони здоров'я СРСР (до 26.12.91 р.).
Директор Департаменту
О. Товстенко
ЕкатеринаК вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 15:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA