СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Увольнение

Увольнение Прекращение трудового договора. Расторжение трудового договора. Отстранение от работы. Выходное пособие

Ответ
 
Опции темы
Старый 15.02.2023, 23:09   #191
Лолла
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 26.09.2021
Сообщений: 31
Вы сказали Спасибо: 24
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Солнце11 Посмотреть сообщение
А в мене до Вас є питання, пані:
Хто саме прийняв заяву працівника про звільнення саме у неділю?
Невже Ваш керівник саме у неділю 01.05.2022 року наклав на цю заяву резолюцію про звільнення в той же день, коли і подана заява? Тобто заява працівником подана у неділю і в той же день провадиться звільнення з роботи - саме у неділю.Хто с ким погодив таке прискорене звільнення?
Навіщо так поспішати?
Щось тут негаразд...
Так я ж звідки знаю хто і як приймав?))) в мене такі самі питання як у вас, а точніше : ЯК ТАК МОЖНА?!!! ))) і які наслідки при перевірці, ну і якщо звичайно, знайдуть?

Последний раз редактировалось eloissa; 16.02.2023 в 12:04. Причина: Скорочено об'єм цитати
Лолла вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.02.2023, 11:56   #192
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 2,178
Вы сказали Спасибо: 779
Поблагодарили 1,747 раз(а) в 1,212 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Лолла Посмотреть сообщение
Згідно з частиною третьою статті 10 ЗУ "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" роботодавець звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок ведення бойових дій або дії інших обставин непереборної сили.
Вибачте, а на момент несвоєчасного розрахунку при звільненні Ваше підприємство знаходилось саме у зоні активних бойових дій? Бо Ви про це нічого не писали. І тому незрозуміло... Можна розмірковувати скільки завгодно про обставини неперебороної сили, але на такі випадки потрібні теж фактичні обставини, підтверджені документами.
Ваше питання було про звичайні дії при звільненні, чи не так?
Цитата:
Сообщение от Лолла Посмотреть сообщение
- підстав для релаксу немає жодних, я б і не сказала що там є той релакс...
Чому?))
Та думаю, що людина не знає які саме наслідки чекають її при виявленні таких порушень. Або вважає такі наслідки для себе прийнятними. Як варіант, наприклад, - вважає що відповідальність несе лише керівник підприємства, не вона особисто.
І саме тому я цікавлюся про наслідки.
Якщо так, мова йде про недбалість та невідповідність посаді, і це потрібно вирішувати з керівництвом. Довести докладно керівнику, що порушено, чому і як, і які наслідки. А наслідки будуть обов'язково, бо інспекція з праці функціонує і проводить перевірки. І статтю 116 дуже полюбляє)
__________________
Правд много, а истина одна) Мы найдем ее, уважаемые коллеги!
eloissa вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» eloissa за это полезное сообщение:
Лолла (16.02.2023), Солнце11 (21.02.2023)
Ответ

Метки
Увольнение, Увольнение в выходной


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 16:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA