СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Отпуска

Отпуска Предоставление и учет всех видов отпусков. График отпусков. Расчет стажа для отпуска. Продолжительность отпуска. Деление отпуска на части. Перенесение отпуска. Отзыв из отпуска. Компенсация за неиспользованный отпуск

Ответ
 
Опции темы
Старый 12.06.2012, 14:39   #481
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Christy022 Посмотреть сообщение
Але мене цікавить який запис буде у мене в трудовій після такого звільнення
"звільнено у звязку з закінченням строку трудового договору, п.2 ст.36 КЗпП".
Цитата:
Сообщение от Christy022 Посмотреть сообщение
і за який час вони мене мають попередити про звільнення?
Про що попереджати? Ви ж самі знаєте, коли строк трудового договору закінчується.
Ніяких попереджень і не повинно бути, просто в день закінчення строку трудового договору видається наказ про звільнення.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.06.2012, 12:42   #482
Christy022
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 12.06.2012
Сообщений: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Ще би хотіла дещо уточнити. Мене приймали на посаду "оператора", минулого року я писала заяву на переведення на посаду "старшого спеціаліста". Читаючи попередні ваші відповіді, я зрозуміла, що декретчиця буде повертатися, на ту посаду з якої її звільняли (оператора). Чи могли би ви точніше описати, як буде відбуватися моє звільнення, і чи потрібно буде мені відпрацьовувати 2 тижні перед звільненням? І ще, якшо декретчиця передумає виходити на роботу і захоче продовжити відпустку по догляду до 6 років, вона має подати цю заяву наперед, до закінчення попередньої відпустки?
Christy022 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.06.2012, 11:50   #483
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Christy022, почему бы сразу и не описать ситуацию полностью, зачем выдавать нам ее по частям?

Цитата:
Сообщение от Christy022 Посмотреть сообщение
Ще би хотіла дещо уточнити. Мене приймали на посаду "оператора", минулого року я писала заяву на переведення на посаду "старшого спеціаліста".
Если вас уже перевели, то о чем мы вообще говорим? И какая "другая" должность вас не устраивает?
Цитата:
Сообщение от Christy022 Посмотреть сообщение
Читаючи попередні ваші відповіді, я зрозуміла, що декретчиця буде повертатися, на ту посаду з якої її звільняли (оператора).
ДА.
Цитата:
Сообщение от Christy022 Посмотреть сообщение
Чи могли би ви точніше описати, як буде відбуватися моє звільнення, і чи потрібно буде мені відпрацьовувати 2 тижні перед звільненням?
Если увольнение произойдет в связи с окончанием срока трудового договора, то в последний день срока издается приказ об увольнении, вносится запись в трудовую книжку, выдается трудовая книжка, выплачивается зарплата. Никакой отработки вообще в природе не существует. При увольнении по собственному желанию (А НЕ ПО ОКОНЧАНИЮ СТРОКА ТРУДОВОГО ДОГОВОРА)сотрудник подает заявление за 2 недели до даты желаемого увольнения.
При увольнении в связи с окончанием срока - никто никого ни о чем не предупреждает. Стороны изначально заключили трудовой договор на определенный срок! Это означает, что когда этот срок настанет - трудовой договор будет прекращен.
Цитата:
Сообщение от Christy022 Посмотреть сообщение
І ще, якшо декретчиця передумає виходити на роботу і захоче продовжити відпустку по догляду до 6 років, вона має подати цю заяву наперед, до закінчення попередньої відпустки?
Это не продолжение отпуска, это предоставление совершенно другого вида отпуска. Конечно, заявление пишется перед предоставлением отпуска...

Christy022, мой Вам совет, прочитайте, просто для себя, Вам на будущее тоже может пригодиться, Кодекс законов о труде. Не обязательно весь, но хотя бы с 21 по 40 статьи.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Mardge за это полезное сообщение:
EllE HRD (19.06.2012)
Старый 19.06.2012, 11:12   #484
@ленк@
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 19.06.2012
Сообщений: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, якщо при прийнняті на декретне місце з працівником не укладався строковий трудовий договір, а просто в наказі прописано "до виходу постійного працівника", які дії, за якою ст. КЗпПУ звільнити тимчасового працівника? І ще, чи можливий варіант, що тимчасовий працівник (вагітна) піде на лікарнятиний раніше чим потрібно їй йти в допологову відпустку, а постійний працівник тим часом на своє місце? А тмчасовий працівник потім в допологову, післяпологову відпустку і далі по догляду за дитиною до 3-х років. Чи не є це порушенням?
@ленк@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2012, 11:27   #485
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ленк@ Посмотреть сообщение
при прийнняті на декретне місце з працівником не укладався строковий трудовий договір, а просто в наказі прописано "до виходу постійного працівника",
Це і є укладення строкового трудового договору
Цитата:
Сообщение от @ленк@ Посмотреть сообщение
які дії, за якою ст. КЗпПУ звільнити тимчасового працівника?
п. 2 ст.36
Цитата:
Сообщение от @ленк@ Посмотреть сообщение
І ще, чи можливий варіант, що тимчасовий працівник (вагітна) піде на лікарнятиний раніше чим потрібно їй йти в допологову відпустку, а постійний працівник тим часом на своє місце?
Звичайно, якщо вона надасть вам листок непрацездатності, ви зобовязані надати їй відпустку по вагітності і пологах.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2012, 11:49   #486
@ленк@
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 19.06.2012
Сообщений: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Але в декретну відпустку вона йде приблизно в жовтні (постійний працівник виходить в червні). А якщо листок непрацездатності буде не допологовий?
@ленк@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2012, 11:53   #487
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ленк@ Посмотреть сообщение
А якщо листок непрацездатності буде не допологовий?
Не розумію Ваше запитання. Про що Ви запитуєте? Чи оплачувати такий лікарняний?
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2012, 12:09   #488
@ленк@
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 19.06.2012
Сообщений: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

ні-ні,... просто тимчасовий працівник візьме лікарнятиний не на 70 к.д., як повинна бути допологова, а приблизно на 4 місяці...раніше. Іншої вакансії немає, щоб її перевести і не звільняти, а звільнятися вона не хоче. Вона піде на лікарняний (простий), а так як звільнити з лікарняного ми не можемо, то вона спокійно, непериваючи лікарняного, піде у декретну відпустку.
@ленк@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2012, 12:33   #489
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Ви її не можете звільнити за п.2 ст.36 КЗпП , без подальшого працевлаштування, в будь-якому випадку - буде вона на лікарняному, чи ні.
Ст. 184 КЗпП.

Цитата:
Сообщение от @ленк@ Посмотреть сообщение
ні-ні,... просто тимчасовий працівник візьме лікарнятиний не на 70 к.д., як повинна бути допологова, а приблизно на 4 місяці...раніше.
Не існує "допологової" та "післяпологової" відпустки. Є одна відпустка, яка надається тривалістю 126 днів.

В будь-якому випадку, якщо ви не можете цю жінку працевлаштувати, вона буде у вас працювати, і той факт, що на цьому ж місці буде працювати ще одна працівниця (яка вийшла з відпустки) на це не впливає.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2012, 12:56   #490
@ленк@
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 19.06.2012
Сообщений: 5
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Дуже Вам вдячна!
@ленк@ вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Декрет



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 22:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA