СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Отпуска

Отпуска Предоставление и учет всех видов отпусков. График отпусков. Расчет стажа для отпуска. Продолжительность отпуска. Деление отпуска на части. Перенесение отпуска. Отзыв из отпуска. Компенсация за неиспользованный отпуск

Ответ
 
Опции темы
Старый 24.02.2009, 18:22   #71
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,196
Вы сказали Спасибо: 7,109
Поблагодарили 6,437 раз(а) в 3,230 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tety
До anatol_ua Якщо компенсацію здійснювати згідно правил, то Управління п. та с.з. зайвих грошей Вам не компенсує (як до прикладу і лікарняних Соцстрах понад норму не верне) - я не бачу що тут потрібно пояснювати працівнику, людина відпочиває і отримує за це майже 77% від з/п (при тім що вона НІЧОГО не робить)
1. Управління праці поверне вам кошти років через десять
(пригадайте, путівки Чорнобильцям, харчування і т.і.).
2. Зайвих точно не компенсує, але ж працівник-Чорнобилець все одно не доотримає значну суму, яку міг би витратити на вітаміни, ліки і т.п.
3. На цих людей треба молитись, а не "нагрівати руки" на їх відпускних...
4. У відпустці зазвичай не "НІЧОГО не робить", а лікується і відпочиває, щоб потім з новими силами працювати на хазяїна.
І красти у нього його (зароблені) гроші - величезний гріх !!!
Вибачте, не стримався

"Но действия ведёте в верном направлении"
"Место встречи изменить нельзя"
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.02.2009, 18:51   #72
Tety
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для Tety
 
Регистрация: 02.11.2006
Адрес: Львів
Сообщений: 129
Вы сказали Спасибо: 38
Поблагодарили 24 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

anatol_ua, Ви мене прямо злодієм виставили , а я всього лиш хочу знайти відповідь на питання про відпустки, адже ми всі тут ділимось порадами, і намагаємось одне одному помогти
Ми ще з Управлінням не стикались. Якщо у Вас був досвід і Ваша фірма в них зареєстрована, чи могли б розказати про деталі, будь-ласка
Щодо п.2 - то якщо не можна компенсувати - про що ж розмова далі...
п. 3 - Зла я сьогодні - не коментуватиму цього
п. 4 - Ми всі люди працюємо на хазяїна - а хто не хоче заробляти собі на хліб своєю працею, той сидить вдома або займається крадіжками (не залежно від статусу чи інвалідності)
PS. А що робити людині (наразі відносно здоровій), яка немає роботи, яка 3-ій місяць без з/п., в якої діти - коли держава не стримала інфляцію і виставила людину на вулицю?? Можна найти багато кого жаліти, калік, інвалідів, бездомних. Я особисто Чорнобильців шкодую, за те що Держава з ними зробила, а тепер та ж держава дає якісь пільги і компенсації. І якщо Держава (у лиці працівників Управління п.та с.з.) каже що компенсує 14 днів - то моя справа душі двічі уточнити а чи не може таки бути 16, що я і зробила
Уявімо що завтра держава прийме закон, що ПДВ = 30%, то не залежно від наших вподобань саме так воно і буде. Нам нажаль багато чого може не подобатись, але суть питання від цього не міняється.
Tety вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 12:39   #73
hr3
Ветеран HR-Лиги
 
Аватар для hr3
 
Регистрация: 20.06.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 497
Вы сказали Спасибо: 132
Поблагодарили 541 раз(а) в 211 сообщениях
По умолчанию

Стоп, знатоки, Вы запутали всех!
Действительно, закон о чернобыльцах был принят в 1991 г.
там расчет велся в рабочих днях.
Выходит внесение изменение к закону "14 рабочих (16 календарных) дней в 2007 г., когда у нас стандарт уже 5-дневная рабочая неделя (норма рабочего времени на год0 Тогда объясните: откуда взялась цифра 16 ?Логично предположить, что взялась она из формулы 14*7/6=16 дн.
Если же считать, что 14 рабочих положено чернобыльцу, то выходит 18 календ. дней в общем подсчете. (а не 16 к.д.) Есче до внесения изменений в 2007 г. мы с бухгалтером считали 16 к.д.(включая СБ и ВС) именно по формуле перерасчета рабочих дней в календарные после письма Минтруда. Фонд , ессественно, возвращал деньги не за 14 рабочих , а за 12 рабочих дней. (вместе 16 календ).
Или я чего-то не понимаю?
hr3 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 12:51   #74
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от hr3
Стоп, знатоки, Вы запутали всех!
Щоб (Боже борони), нікого не заплутувати, прибираю свою відповідь.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 12:58   #75
hr3
Ветеран HR-Лиги
 
Аватар для hr3
 
Регистрация: 20.06.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 497
Вы сказали Спасибо: 132
Поблагодарили 541 раз(а) в 211 сообщениях
По умолчанию

А чому Ви прибрали свою відповідь?
hr3 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 13:20   #76
anatol_ua
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для anatol_ua
 
Регистрация: 19.12.2005
Адрес: Киев
Сообщений: 9,196
Вы сказали Спасибо: 7,109
Поблагодарили 6,437 раз(а) в 3,230 сообщениях
По умолчанию

Шановна Tety !
Прошу мене вибачити , можливо я неправильно трактував Вашу фразу
людина відпочиває і отримує за це майже 77% від з/п (при тім що вона НІЧОГО не робить)

Головне, на мій погляд, ми вирішили:
1. Надавати Чорнобильцям додаткову відпустку у 16 к.д.
2. Вимагати від управління праці та соцзахисту відшкодування коштів на цю відпустку.
(вішкодують чи ні, головне - подати необхідні документи :wink: )
3. Поважати одне одного
(я маю на увазі учасників HR Ліги )
__________________
Анатолий
Всё - к лучшему!
anatol_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 13:29   #77
Tety
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для Tety
 
Регистрация: 02.11.2006
Адрес: Львів
Сообщений: 129
Вы сказали Спасибо: 38
Поблагодарили 24 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Як же тут не заплутатись, коли закони одне одному не відповідають (сама 5 днів не могла вняти що тут і до чого)
Цитата:
Выходит внесение изменение к закону "14 рабочих (16 календарных) дней
Ні, якраз суть проблеми в тому що Законі про статус Чорнобильців ніхто змін не вносив і зараз пп. 22) такий - використання чергової відпустки у зручний для них час, а також отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих днів на рік."
А в постанову 936 (яка регулює використання державних коштів) зміни внесли - " п. 4, пп. 9) оплата додаткової відпустки громадянам строком 14 робочих днів (16 календарних днів) відповідно до пункту 22 частини першої статті 20.... Закону "
І що робити кадровику, який документ брати за основу коли відповідності між Законом і Положенням немає

Форумчани, чи був у Вас досвід співпраці з Управлінням праці і соц.захисту, чи могли б розказати про деталі, поділитись досвідом :wink:

До anatol_ua, - п. 6 Постанови 936 каже - Керівники підприємств несуть персональну відповідальність за своєчасність подання розрахункових документів до уповноваженого органу та правильність призначення і нарахування компенсаційних виплат та допомоги певних видів.
Чи співпрацювали Ви з Управлінням п. та с.з.?

Последний раз редактировалось Мотя; 07.05.2011 в 19:32. Причина: Объединила посты.
Tety вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 13:46   #78
hr3
Ветеран HR-Лиги
 
Аватар для hr3
 
Регистрация: 20.06.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 497
Вы сказали Спасибо: 132
Поблагодарили 541 раз(а) в 211 сообщениях
По умолчанию

Чесно кажучи, постанову 936 я в очі не бачила (так сталося), тому за основу завжди брала формулу Мінпраці. Бо на цей лист опиралися і в періодичних виданнях при відповіді на запитання читачів: "як перевести робочі в календарні". І справді, вже не знаємо, що раніше - курка чи яйце.

Коли до Фонду подавалися дані про перерахунок коштів на підприємство, памятаю, бухгалтер надавала копію наказу про надання такої відпустки. І якби ми неправильно вираховували термін цієї відпустки (16 к.д. - отже 12 роб.д.) , то нам би зробили зауваження. А чорнобильців, яким надавалися ці відпустки, в нас було близько 8 чол. Щорічно вони використовували ці відпустки.
hr3 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 13:51   #79
Tety
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для Tety
 
Регистрация: 02.11.2006
Адрес: Львів
Сообщений: 129
Вы сказали Спасибо: 38
Поблагодарили 24 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Тогда объясните: откуда взялась цифра 16 ? Логично предположить, что взялась она из формулы 14*7/6=16 дн.
Ні, взялась вона з іншої постанови
Цитата:
А вже ПОСТАНОВА КМУ від 14 лютого 2007 р. N 211, внесла корективи
3. У Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 р. N 936
1) ....
2) у пункті 4: ..... доповнити підпункт після цифр і слів "14 робочих днів" цифрами і словами "(16 календарних днів)";
Tety вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2009, 13:55   #80
hr3
Ветеран HR-Лиги
 
Аватар для hr3
 
Регистрация: 20.06.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 497
Вы сказали Спасибо: 132
Поблагодарили 541 раз(а) в 211 сообщениях
По умолчанию

Довідник кадровика № 1 січень 2009 року стор.24-25 "Про надання додаткової відпустки"
Те, що обговорювалося в темі - розкладено на полички
hr3 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Дополнительный отпуск


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 04:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA