СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Совместители. Переводы. Перемещения

Совместители. Переводы. Перемещения Совмещение. Совместительство. Временное исполнение обязанностей. Сезонные работники. Перевод. Перемещение. Изменение существенных условий труда

Ответ
 
Опции темы
Старый 24.11.2015, 09:56   #141
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Ну, так тут совсем другой коленкор - перевод в связи с повышением, тут возражение быть не может!
А по поводу того, что перевод производится в первый же день после отпуска, не переживайте, тут нет никаких нарушений и ничьи права не ущемлены.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
ksu77 (24.11.2015), Tanyha (24.11.2015)
Старый 25.11.2015, 02:49   #142
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tanyha Посмотреть сообщение
только вышла и в этот же день перевод...
Заявление работника о переводе есть?

Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
Ну, так тут совсем другой коленкор - перевод в связи с повышением, тут возражение быть не может!
Повышение и что? Причем тут: есть возражения или их быть не может...
Разве все хотят быть Генеральными директорами крупнейших концернов?
А, быть может, работнику было очень даже хорошо на должности техника....без инженерных заморочек....Вы его спросили? Почему Вы думаете, что возражений быть не должно? Вы всю подоплеку знаете? Лично я не могу этого утверждать, как и другие люди...
Заявление на перевод - вот и все.
В противном случае - предупреждение за два месяца, ст.32 КЗоТУ.
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.11.2015, 08:23   #143
Tanyha
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 11.11.2014
Сообщений: 277
Вы сказали Спасибо: 114
Поблагодарили 27 раз(а) в 25 сообщениях
По умолчанию

да,да заявление есть, работника все устраивает. немного замешкались по поводу первого дня после декрета. Спасибо!
Tanyha вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Tanyha за это полезное сообщение:
Мотя (25.11.2015)
Старый 25.11.2015, 08:51   #144
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мотя Посмотреть сообщение
...Разве все хотят быть Генеральными директорами крупнейших концернов? А, быть может, работнику было очень даже хорошо на должности техника....
Мотя, не придирайтесь - если вы не хотите замуж, никто вас против вашего согласия силком в РАГС не потащит и если технику хорошо на должности техника, никто его против его воли Гендиром стать не заставит...
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.11.2015, 12:39   #145
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tanyha Посмотреть сообщение
да,да заявление есть
Тогда все в порядке!
Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
Мотя, не придирайтесь
я не придираюсь, а уточняю.
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.03.2016, 17:38   #146
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Добрий вечір, форумчане! В мене задача від директора: залишити працювати діючого секретаря № 3 (чудесний працівник, без перебільшень). В мене секретар №2 в декреті, і секретар №1 в декреті за другою дитино.
З декрета виходить секретар №2. А її директор не хоче бачити на цьому робочому місці. за фахом вона фінансист. місця в бухгалтерії немає - запропонувати їй аналогію не можу.
Я можу перевести секретаря №3 на нововведену посаду референта і вона виконуватиме той функціонал що і робила.
З декрета вийде секретар №2. Я не знаю коли, чи через 2 тижні чи через 1,5місяця.
Я можу, №3 перевівши з посади секретаря зменшити ставку на 0,5 і змінити графік роботи з 8.00-17.00 год на з 8.00-12.00 год.
Це погіршення умов праці . Мені для цього потрібно №2 і №1 викликати і відбирати заяви. а я знаю, що їм цей графік не підійде і добровольно на гірші умови праці вони не перейдуть... як мені ще перестрахуватися? а можна вислати їм попередження, що посада секретаря через 2 місяці скорочується?
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.03.2016, 17:47   #147
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Якщо ви повідомите, що посада секретаря скорочується, то цю посаду і насправді потрібно буде скоротити, в іншому випадку якщо вона звернеться до суду, то суд визнає, що скорочення не відбулося і поновить її на роботі.
Крім того, ви їм повинні після скорочення запропонувати усі наявні вакансії, а не лише за фахом... Ві до цього готові?

P.S. А ві діючого нині секретаря хіба приймали не за строковим договором? Бо я кщо так, то ви його повинні звільнити у будь якому випадку при виході основного працівника на роботу, а якщо не так- то ви також його повинні звільнити, так як мати з дитиною до 3 років заборонено КЗпП:
Цитата:
Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років -частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.03.2016, 17:56   #148
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Я хочу не чекати виходу з декрету працівницю. Я вже переведу діючого секретаря на посаду діловода з функціоналом ведення протоколів нарад, наказів і т.п. А в секретаря-керівника, так звучить посада, перейменую на секретаря і в посадову впишу листування. якийсь мінімум, адже людина працювати повинна 4 год.
так мені підходить повністю скоротити посаду, але як я її скорочу, якщо виходить 2 працівниця, а перша ні. а інші вакансії я можу запропонувати : це фахівець з методів розширення ринку збуту, та їй не підійде, вона "модна".
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.03.2016, 17:58   #149
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Мене хвилює ще одне. Якщо я видам наказ про скорочення посади, а працівниця в декреті. це правомірно?
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2016, 09:35   #150
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от HR_Nataliia Посмотреть сообщение
Мене хвилює ще одне. Якщо я видам наказ про скорочення посади, а працівниця в декреті. це правомірно?
Ні, це неправомірно і суперечить вимогам ст.2 Закону про відпустки:
Цитата:
Стаття 2. Право на відпустки
...Право на відпустки забезпечується:
гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених цим Законом;
і вимогам ст.184 КЗпП:
Цитата:
Стаття 184. Гарантії при прийнятті на роботу і заборона звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей
...Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.
Тобто ви маєте дочекатися, доки вона вийде з відпустки, потім можете скоротити посаду, але навіть у цьому випадку звільнити її ви все одно не можете і повинні працевлаштувати на іншу посаду.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Перевод, Декрет



Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 15:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA