СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Социальное страхование и пенсионное обеспечение

Социальное страхование и пенсионное обеспечение Временная нетрудоспособность. Беременность и роды. Комиссия по соцстраху. Путевки на санаторно-курортное лечение. Новогодние подарки от соцстраха. Взаимоотношения с Центром занятости. Трудовой стаж. Страховой стаж. Исчисление стажа. Виды пенсий. Размеры пенсии. Надбавки к пенсии. Перерасчет пенсии

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.03.2008, 15:20   #71
Ксения_З
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 12.03.2008
Сообщений: 8
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Trine
Могу только посочувствовать.

П.с. Скажите, Вы честно рассчитываете прожить с двумя детьми на пособие? Даже с учетом его увеличения?
У меня один ребёнок (будет). Я не собираюсь жить на пособие ребёнка. То что будут платить на него, на него и будет тратиться. Просто получается, что я даже его не смогу нормально обеспечить. И на работу надо будет выйти не через 4-е мес., как я думала, если всё будет хорошо, а максимум через две недели, чтобы нормальный уровень жизни обеспечить и ему, и себе. И если я выйду через две недели, то и 12ть тыс., которые платят на ребёнка я не увижу (это мне в собесе так объяснили - если мамочка на работу после родов выходит, а не сидит в отпуске по уходу за ребёнком, то и деньги значит ей ни к чему).

И ещё один вопрос, меня врач отправляет в "принудительном" порядке в декрет, как положено на 30-ой недели, соответственно выписывает больничный. Вот в этом случаи как быть? Если мне откроют больничный, то работать я уже не смогу : Но как-то же женщины дорабатывают почти до самых родов?

Последний раз редактировалось Iren@; 26.03.2010 в 13:33. Причина: об"єднала 2 пости поруч
Ксения_З вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 15:46   #72
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

http://www.fsstvp.gov.ua/fse/control...1&cat_id=47406
и последний абзац этого забавного (коллеги, зацените - письмо от 26.12.2007, а ссылаются на журнал от 22.02.2008 ) разъяснения -
Що стосується відпустки без збереження заробітної плати, то частиною 3 статті 4 Закону № 2240 зарахування такого періоду не передбачено, але згідно з роз’ясненнями працівників Міністерства праці та соціальної політики, надрукованих в газеті «Все про бухгалтерський облік » № 17 від 22.02.2008 р., якщо працівник частину місяця перебував у відпустці без збереження заробітної плати (виключно тоді, коли її надано згідно з нормами Закону України «Про відпустки »), а іншу частину місяця працював, вважається, що внески сплачено за повний місяць, оскільки працівник перебуває у трудових відносинах із роботодавцем і з заробітної плати за відпрацьовані дні сплачено страхові внески. А якщо працівник був у відпустці без збереження заробітної плати весь місяць, вважається, що за такий місяць внески не сплачено.

Итак. я считаю, что вам должны оплатить отпуск по беременности и родам исходя из ВАШЕЙ, а не МИНИМАЛЬНОЙ зарплаты. Поскольку нехорошее письмо ФСС з ТВП от 15.01.2008 N 01-16-67 "Про основні положення Закону України "Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України", що стосуються діяльності Фонду, та окремі постанови правління Фонду" НЕ зарегистрировано в Минюсте, значит, оно носит рекомендательный характер, не более того.
Ксения, я думаю, за ваши деньги/благополучие можно и посудиться (если бухгалтер имеет другую точку зрения), потому что в законе такого разъяснения, как пишет соцстрах - НЕТ.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 16:16   #73
Trine
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 31.07.2007
Адрес: Мелитополь
Сообщений: 511
Вы сказали Спасибо: 240
Поблагодарили 139 раз(а) в 63 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ксения_З
Но как-то же женщины дорабатывают почти до самых родов?
Работают там, где зарплата в конверте гораздо болше, чем то, что написано в ведомости.
Trine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 16:19   #74
ZuNa
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 13.02.2006
Сообщений: 83
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 17 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ксения_З
Цитата:
Сообщение от Trine
Могу только посочувствовать.
П.с. Скажите, Вы честно рассчитываете прожить с двумя детьми на пособие? Даже с учетом его увеличения?
У меня один ребёнок (будет). Я не собираюсь жить на пособие ребёнка. То что будут платить на него, на него и будет тратиться. Просто получается, что я даже его не смогу нормально обеспечить. И на работу надо будет выйти не через 4-е мес., как я думала, если всё будет хорошо, а максимум через две недели, чтобы нормальный уровень жизни обеспечить и ему, и себе. И если я выйду через две недели, то и 12ть тыс., которые платят на ребёнка я не увижу (это мне в собесе так объяснили - если мамочка на работу после родов выходит, а не сидит в отпуске по уходу за ребёнком, то и деньги значит ей ни к чему).
Может, Вы путаете с, так называемыми, декретными? Да, если Вы выходите на ПОЛНЫЙ раб. день, то "декретные" Вам не выплачиваются. Но это не касается помощи при рождении ребёнка (12 тыс. за первого). Она, вроде, всем выплачивается
ZuNa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 16:20   #75
Trine
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 31.07.2007
Адрес: Мелитополь
Сообщений: 511
Вы сказали Спасибо: 240
Поблагодарили 139 раз(а) в 63 сообщениях
По умолчанию

Iren@, огромное спасибо за документ и разъяснение, у меня потизоньку этот вопрос проясняется
Trine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 16:55   #76
xth`veirby
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.01.2007
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Рекомендую провести страхование работников в страховой компании, у которой есть свои врачи, которые липовых больничных не дадут им это не выгодно проблема отпадёт сама собой.
xth`veirby вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 16:56   #77
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Trine
Iren@, огромное спасибо за документ и разъяснение, у меня потизоньку этот вопрос проясняется
Я думаю, пока не будет официальных разъяснений, окончательно ни у кого не прояснится. Дело в том, что налицо конфликт интересов и, соответственно, позиций между Минтруда и ФСС по временной нетрудоспособности. А в газете "Все о БУ" изложено мнение всего лишь РАБОТНИКОВ Минтруда, а не официальное разъяснение министерства, поэтому я бы пока руководствовалась только законом 2240
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Iren@ за это полезное сообщение:
Trine1 (13.11.2018)
Старый 13.03.2008, 17:14   #78
Ксения_З
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 12.03.2008
Сообщений: 8
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ZuNa
Цитата:
Сообщение от Ксения_З
Цитата:
Сообщение от Trine
Могу только посочувствовать.
П.с. Скажите, Вы честно рассчитываете прожить с двумя детьми на пособие? Даже с учетом его увеличения?
У меня один ребёнок (будет). Я не собираюсь жить на пособие ребёнка. То что будут платить на него, на него и будет тратиться. Просто получается, что я даже его не смогу нормально обеспечить. И на работу надо будет выйти не через 4-е мес., как я думала, если всё будет хорошо, а максимум через две недели, чтобы нормальный уровень жизни обеспечить и ему, и себе. И если я выйду через две недели, то и 12ть тыс., которые платят на ребёнка я не увижу (это мне в собесе так объяснили - если мамочка на работу после родов выходит, а не сидит в отпуске по уходу за ребёнком, то и деньги значит ей ни к чему).
Может, Вы путаете с, так называемыми, декретными? Да, если Вы выходите на ПОЛНЫЙ раб. день, то "декретные" Вам не выплачиваются. Но это не касается помощи при рождении ребёнка (12 тыс. за первого). Она, вроде, всем выплачивается
Да вот именно, что это касается не декретных, а именно этой выплаты. По крайней мере, со слов сотрудников собеса. Я прекрасно понимаю, что если выйти на работу, то декретные просто даже не зачем платить.
Ксения_З вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 17:56   #79
Trine
Ветеран HR-Лиги
 
Регистрация: 31.07.2007
Адрес: Мелитополь
Сообщений: 511
Вы сказали Спасибо: 240
Поблагодарили 139 раз(а) в 63 сообщениях
По умолчанию

Ксения-З, вот почитайте
Цитата:
Коментар до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 57 "Питання призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми"

25 лютого 2008

З метою своєчасного призначення та виплати допомоги при народженні дитини Урядом 22 лютого прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Питання призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми’’, яка передбачає порядок надання у 2008 році допомоги при народженні дитини.

Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12 240 гривень — на першу дитину, 25 000 гривень — на другу дитину, 50 000 гривень — на третю і наступних дітей. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень, другої дитини — 4 840 гривень, третьої та наступних дітей — 5 000 гривень, решта суми на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців (по 620 гривень щомісяця), на другу дитину — 24 місяців (по 840 гривень щомісяця), на третю і наступних дітей — 36 місяців (по 1250 гривень щомісяця) рівними частинами.

Розмір та строк виплати допомоги, яка призначається одному з батьків дитини, визначається з урахуванням кількості дітей, які до народження дитини перебували на утриманні особи, якій призначається допомога.

Якщо дитина народжується у сім'ї, в якій немає дітей, допомога при народженні буде призначена в розмірі 12 240 гривень.

Якщо дитина народжується у сім'ї, в якій вже є одна дитина (рідна чи усиновлена), допомога буде призначена в розмірі 25 000 гривень.

У випадку, коли у жінки померла перша дитина і народжується друга, розмір допомоги при народженні складе 25 000 гривень.

Якщо жінка, перебуваючи у другому шлюбі, народжує дитину, яка у цьому шлюбі є першою, але в цій сім'ї виховуються двоє старших рідних дітей чоловіка, допомога буде призначена в розмірі 50 000 гривень, як на третю дитину.

Якщо жінка, яка народжує третю дитину, перших двох передала на виховання до дитячого будинку, допомога при народженні дитини буде надана в розмірі 12 240 гривень, як на першу дитину.

Коли дитина народжується у матері, у якої, крім неї, є повнолітня дочка (син), що проживає окремо або разом з матір’ю, допомога буде призначена як на другу дитину в розмірі 25 000 гривень.

У разі народження двійні або більшої кількості дітей допомога виплачується на кожну дитину, при цьому кожна дитина з їх числа вважається наступною.

Якщо в сім'ї, в якій немає дітей, народжується двійня, допомога буде призначена на одну дитину в розмірі 12 240 гривень, на другу – 25 000 гривень.

Коли двійня народилася в сім'ї, в якій вже виховується двоє старших дітей, допомога надається на кожну дитину з числа народжених в розмірі 50 000 гривень.

Допомога при народженні дитини призначається усиновителю, опікуну на кожну усиновлену (взяту під опіку) дитину у розмірі, установленому при народженні першої дитини.

Якщо допомога при народженні дитини вже була призначена до моменту встановлення опіки, усиновлення, виплата допомоги опікуну, усиновителю продовжується у такому самому розмірі.

Для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

1) заява одного з батьків (усиновителя, опікуна);
2) копія свідоцтва про народження дитини;
3) оригінал довідки, виданої державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини.

Особи, які звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад сім’ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.

Усиновителі та опікуни подають, окрім зазначених документів, копію рішення про усиновлення чи встановлення опіки.

Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня народження дитини, а у разі усиновлення дитини віком до одного року — не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня набрання чинності рішенням суду про усиновлення.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 57 внесено також деякі інші зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.

Зокрема, конкретизовано заходи щодо посилення контролю за цільовим використанням коштів допомоги при народженні дитини та випадки припинення виплати такої допомоги.

До контролю за цільовим використанням допомоги та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, що здійснюється державними соціальними інспекторами органів праці та соціального захисту населення разом з органами у справах сім'ї та молоді, службами у справах дітей і органами опіки та піклування шляхом вибіркового обстеження окремих сімей, будуть залучені лікувально-профілактичні заклади. У разі невідвідування матір’ю дільничного лікаря-педіатра (сімейного лікаря), під спостереженням якого перебуває дитина віком до 1 року, адміністрація лікувально-профілактичного закладу повідомляє про це орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання дитини. Така інформація буде сигналом для проведення уповноваженими органами додаткового обстеження сім'ї щодо створення в ній належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини.

Крім того, відповідно до урядового рішення втратив чинність Порядок призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2007 р. № 13.

У зв’язку з цим норми щодо надання застрахованим особам допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку внесено до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Зокрема, упорядковано документи, які надаються для її призначення як застрахованими, так і незастрахованими особами, конкретизовано випадки припинення надання допомоги та поновлення її виплати.

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 1 січня 2008 року непрацюючим особам та особам, застрахованим у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше як 130 гривень (гарантований мінімальний розмір).

Крім того, вдосконалено порядок виплати допомоги на дитину одинокій матері та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з урахуванням доходів. Для призначення цих видів допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім'ї та декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї).

Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, виплата допомоги продовжується у мінімальному розм
Насколько я поняла, ограничение тут одно -
Цитата:
Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня народження дитини, а у разі усиновлення дитини віком до одного року — не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня набрання чинності рішенням суду про усиновлення.
, то есть нигде не написано, что надо не работать, чтоб это пособие получить.
Trine вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2008, 18:37   #80
ZuNa
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 13.02.2006
Сообщений: 83
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 17 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Ксения-З, вот норматив
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/la...=1751-2001-%EF
Он регулирует все выплаты по рождению и отмены выплат, а что говорят в собесе - так с языком у них все в порядке, говорить они могут
Черемош У нас тоже хотят ввести медстраховку и посмотреть, уменьшится от этого кол-во б/л или нет
ZuNa вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Больничный


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 11:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA