СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка Кадровые издания

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Профессиональная классификация

Профессиональная классификация Классификатор профессий ДК 003:2010. Справочник квалификационных характеристик ДКХП. Составление должностных инструкций

Ответ

Опции темы
Старый 03.03.2017, 12:57   #1321
ylyanka
Новый участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

Яка тоді відповідальність? Дякую

Последний раз редактировалось Мотя; 03.03.2017 в 13:59. Причина: Не цитируйте предыдущий пост целиком
ylyanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.03.2017, 14:04   #1322
Andry
Эксперт HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 3,565
Поблагодарили 6,886 раз(а) в 3,918 сообщениях

А відповідальність згідно діючого завконодавства.
Тобто в залежності від того, як це кваліфікують:
звичайне яблоко може бути і сніданком, і десертом

А взагалі, чесно кажучи, мені не дуже подобається такий ваш підхід: вас не зовсім влаштувала моя відповідь на ваше питання, і тоді ви задаєте це питання знову і знову в різній інтерпретації, щоб отримати саме ту відповідь, яка вас задовольнить, чи не так?
І постановка питання про відповідальність - невже ви щиро вважаєте, що у випадку, коли відповідальність не передбачена, допустимо витирати носа рукавом?

Последний раз редактировалось Мотя; 03.03.2017 в 16:09. Причина: Не цитируйте предыдущий пост
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2017, 11:36   #1323
ylyanka
Новый участник HR-Лиги

Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
А взагалі, чесно кажучи, мені не дуже подобається такий ваш підхід: вас не зовсім влаштувала моя відповідь на ваше питання, і тоді ви задаєте це питання знову і знову в різній інтерпретації, щоб отримати саме ту відповідь, яка вас задовольнить, чи не так?
І постановка питання про відповідальність - невже ви щиро вважаєте, що у випадку, коли відповідальність не передбачена, допустимо витирати носа рукавом?
Вибачте, але ви мене не так зрозуміли. Просто хотіла з вами проконсультуватися, так як доручили вести кадри, є вказівки директора, є законодавство, і мушу вирішити як правильно поступити.

Мені дали консультації, що я можу назвати посаду "Фахівець з питань оренди землі", і код згідно КП буде як для фахівця, тобто розширити посад "фахівець"

Ви написали що не можна, тепер я ще більше запуталася
ylyanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2017, 14:18   #1324
Andry
Эксперт HR-Лиги

Цитата:
Сообщение от ylyanka Посмотреть сообщение
...є вказівки директора, є законодавство, і мушу вирішити як правильно поступити.
Мені дали консультації, що я можу назвати посаду "Фахівець з питань оренди землі", і код згідно КП буде як для фахівця, тобто розширити посад "фахівець"
Ви написали що не можна, тепер я ще більше запуталася
Ви мене трішечки не так зрозуміли - я не писав, що не можна:
Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
...це було б нелогічно і неправильно, хоча і нічого протизаконного в цьому немає.
Я писав, що це не логічно, а не заборонено,
Звісно, ви можете розширити абсолютно будь-яку посаду за допомогою примітки 2 додатку В до класифікатора "...термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності".
Але це доцільно робити тоді, коли у класифікаторі немає схожих професій, і тоді доводиться фактично придумувати нову посаду під конкретного працівника.
Тому я і звернув вашу увагу на те, що у класифікаторі вже є посада "агент з нерухомості", який саме і має займатися питаннями оренди землі, і що замість того, щоб створювати нову посаду, ви можете скористатися вже існуючою. Ну а працівника, який буде займатися розвитком ферми, я вам порадитв би назвати вже існуючою назвою "фахівець з організації та ведення фермерського господарства", а не створювати посаду "заступник голови фермерського господарства з розвитку"
Старый 13.03.2017, 16:10   #1325
bubamara
Участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 14
Поблагодарили 9 раз(а) в 9 сообщениях

Добрый день!

Собираемся принимать программиста 1С,
в КП есть должность 2132.2 Програміст (база даних)

как правильно записать в приказе и трудовой:
А. Програміст (база даних)
Б. Програміст (база даних 1С)
В. Програміст
Г. Програміст 1С

Я склоняюсь к варианту В, учитывая, что
Окремі професійні назви робіт у Класифікаторі записано з використанням дужок. У дужках, відповідно до прийнятої структури Класифікатора, може визначатися:
...
- вид економічної діяльності або напрям використання професійної назви роботи, наприклад, науковий співробітник (інтелектуальна власність), інженер-технолог (металургія), машиніст бульдозера (гірничі роботи), інженер-проектувальник (водне господарство);

или к варианту Г, учитывая это же, а также примечание 2 приложения В
Назви професій можуть бути розширені за потребою користувача термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення, якщо інше не передбачено у КП чи відповідних законодавчо-правових актах.
bubamara вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2017, 16:44   #1326
Andry
Эксперт HR-Лиги

Цитата:
Сообщение от bubamara Посмотреть сообщение
Собираемся принимать программиста 1С,
в КП есть должность 2132.2 Програміст (база даних)
как правильно записать в приказе и трудовой
Так, как в классификаторе: "Програміст (база даних)" либо "Програміст (база даних 1С)"
А все остальное это уже будет не расширение, а сужение существующей профессии
Старый 23.03.2017, 14:39   #1327
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 99
Поблагодарили 117 раз(а) в 88 сообщениях

Добрий день. Підкажіть, споримо як вірно написати. Є підрозділ загін воєнізованої охорони. Назва посади керівника : начальник воєнізованої охорони або начальник загону воєнізованої охорони або начальник воєнізованої охорони (загону).

Дякую.
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 15:19   #1328
Andry
Эксперт HR-Лиги

начальник воєнізованої охорони, код 1239
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Fisher_and (23.03.2017)
Старый 19.04.2017, 16:55   #1329
Anvi
Новый участник HR-Лиги

Вы сказали Спасибо: 2

Добрый день! Подскажите пожалуйста, можно ли использовать название должности "керівник проекту" по коду 1238 именно в такой формулировке, т.е. не полностью, и при этом она к производству не относится???
Anvi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.04.2017, 18:19   #1330
ulchik
Новый участник HR-Лиги

Добрый день! Есть водитель, т.к. мало работы, директор хочет добавить ему обязанности хозяйственника, но без доплаты, з/п остается такой же. В компании ни хозяйственника ни хоз отдела нет. В классификаторе должности водителя-хозяйственника не нашла. Я в кадрах недавно. Пожалуйста, подскажите как оформить и назвать должность??????
ulchik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
ДК 003:2010

Опции темы