СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > На досуге > Обо всем

Обо всем Дискуссии на любые темы, для которых нет специального форума. Интересы, увлечения, отдых и т.д.

Ответ
 
Опции темы
Старый 04.09.2015, 09:29   #11
Агрич
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.03.2013
Сообщений: 72
Вы сказали Спасибо: 38
Поблагодарили 23 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

візьмем два приклада , приклад перший:
я живу в місті в двокімнатній квартирі з дружиною і дитиною. Послав всіх нафіг, перебиваюсь підробітками з дружиною і випиваю то на підробітках, то у друзів, то власної смаги. Наш сімей дохід, разом з всілякими підробітками, а де щось і потянеться, складає 2200 на трьох
і того 750 нехай на людину, при цьому комунальщики мені за неоплату нічого не зроблять( у деяких 19000 боргу перед жеком і нічого)(одягнений в секонд) плачу лише за світло.
приклад другий:
я живу в двокімнатній квартирі з дружиною і дитиною, працюю підсобним робітником за 3000 грн, дружина працює продавцем квітів і отримує 2000 грн, і того 5000грн, але потрібно занести в садик 300 щомісячно, за газ 75 грн, вода 110 грн, жек 200 грн, світло 150 грн, інтернет 80 грн, тв 40 грн, звязок 50 грн, транспорт 252 грн, залишається 3743 грн
і того 1248 грн на людину, хтось скаже що на дитину норма трохи більше 800 буде, але погодьтесь що є ще досить багато прихованих витрат на садик (на щось постійно потрібно скидуватись). таким чином по факту перша від другої буде відрізнятись лише відсутністю боргів перед жеком і одягом, а а так практично ідентичний рівень життя.
Єдина суттєва перевага другої сімї - це виховний процес дитини, але вони живуть навіть не на 1300 грн в місяць, от такі от цифирки) і це я ще добродушно порахував, по простяцькі.
Людина працює для покращення свого рівня життя, а не для того аби працювати...
Отже першопричиною наявності "неблагополучних" є не алкоголізм та відсутність бажання працювати (це симптоми), а відсутність адекватної нагороди і принципової різниці між робітниками і "неблагополучними", а це вже інша історія...
Агрич вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Агрич за это полезное сообщение:
Andry (07.09.2015), Olena K (19.11.2015)
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 18:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA