СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Управление персоналом > Обучение и развитие персонала > Учебный кинотеатр

Учебный кинотеатр Видео, рекомендованные для просмотра на различных бизнес-тренингах, его анализ и обсуждение

Ответ
 
Опции темы
Старый 12.03.2010, 19:55   #81
dreamcatcher
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dreamcatcher
 
Регистрация: 16.03.2006
Адрес: Одесса
Сообщений: 596
Вы сказали Спасибо: 236
Поблагодарили 401 раз(а) в 166 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от marichka_artysh@yahoo.com Посмотреть сообщение
ці (і не тільки ці) фільми дуже добре "перевертають світ" в головах у власників і керівництва, які, для прикладу, дивляться на прийняття рішень типово, "як звикли" - і "Несуча частота" допомагає зрозуміти, чому компанія (перепрошую) "в дупі", якщо ми все робили "правильно"...
Не хотелось бы мне работать в компании, где у собственников и руководства от фильмов "мир переворачивается". Это ж сколько фильмов, столько и переворотов, а под руководством - люди
__________________
Иногда ты ешь медведя, а иногда медведь ест тебя
dreamcatcher вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 19:57   #82
dreamcatcher
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dreamcatcher
 
Регистрация: 16.03.2006
Адрес: Одесса
Сообщений: 596
Вы сказали Спасибо: 236
Поблагодарили 401 раз(а) в 166 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Yuliya Посмотреть сообщение
подождите, пока весь ролик загрузится
не грузится
__________________
Иногда ты ешь медведя, а иногда медведь ест тебя
dreamcatcher вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 20:02   #83
Yuliya
Главный редактор портала HR-Лига
Site Admin
 
Регистрация: 12.04.2006
Адрес: Киев
Сообщений: 1,047
Вы сказали Спасибо: 3,370
Поблагодарили 2,976 раз(а) в 847 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от dreamcatcher Посмотреть сообщение
не грузится
А сейчас? (обновите страницу)
Yuliya вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 20:35   #84
dreamcatcher
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dreamcatcher
 
Регистрация: 16.03.2006
Адрес: Одесса
Сообщений: 596
Вы сказали Спасибо: 236
Поблагодарили 401 раз(а) в 166 сообщениях
По умолчанию

Да, сейчас все ок
__________________
Иногда ты ешь медведя, а иногда медведь ест тебя
dreamcatcher вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 22:35   #85
Yuliya
Главный редактор портала HR-Лига
Site Admin
 
Регистрация: 12.04.2006
Адрес: Киев
Сообщений: 1,047
Вы сказали Спасибо: 3,370
Поблагодарили 2,976 раз(а) в 847 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Цитата:
Сообщение от Yuliya Посмотреть сообщение
Вы имеете ввиду встречаться для просмотра фильмов?
Угу...
Идея хорошая , только у меня сразу два вопроса: 1) где, в каком "кинотеатре" будем заседать, и 2) кто возглавит организацию этого мероприятия?
Yuliya вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Yuliya за это полезное сообщение:
Старый 12.03.2010, 22:40   #86
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Yuliya Посмотреть сообщение
Идея хорошая , только у меня сразу два вопроса: 1) где, в каком "кинотеатре" будем заседать, и 2) кто возглавит организацию этого мероприятия?
Думаю, что и тот и тот вопросы несложно решить. Надо поискать организаторов. А мест - завались...

Кстати, в чем смысл отрывка из "Умница Уил Хантинг" на форуме? Если это видеокейс, то в каком тематическом контексте? Потому как без этого понимания обсуждение (если оно предполагается) может быть не очень структурированным. а значит - малополезным...
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2010, 23:05   #87
Yuliya
Главный редактор портала HR-Лига
Site Admin
 
Регистрация: 12.04.2006
Адрес: Киев
Сообщений: 1,047
Вы сказали Спасибо: 3,370
Поблагодарили 2,976 раз(а) в 847 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Надо поискать организаторов.
Где поискать?

Цитата:
Сообщение от bantser Посмотреть сообщение
Кстати, в чем смысл отрывка из "Умница Уил Хантинг" на форуме? Если это видеокейс, то в каком тематическом контексте? Потому как без этого понимания обсуждение (если оно предполагается) может быть не очень структурированным. а значит - малополезным...
Ожидала этого вопроса...
Я не пыталась участвовать в обсуждении, просто привела пример с тренинга, на котором была сама. Нужно же было на чем-то продемонстрировать?! .
Людмила, если захочет, сама расскажет, что к чему. А я не могу — боюсь нарушить авторские права .
Yuliya вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Yuliya за это полезное сообщение:
anatol_ua (13.03.2010)
Старый 13.03.2010, 16:25   #88
marichka_artysh@yahoo.com
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 02.11.2006
Сообщений: 19
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 12 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от dreamcatcher Посмотреть сообщение
Не хотелось бы мне работать в компании, где у собственников и руководства от фильмов "мир переворачивается". Это ж сколько фильмов, столько и переворотов, а под руководством - люди
гм... ну, по-перше, перевертання світу в лапках - це не "=", а щодо реального змісту мого попереднього "послання"... можливо, вислови інших (нижче) допоможуть з розумінням?
щоправда, така ваша реакція досить цікава - а як ви вирішуєте проблеми, які виникають? бо мені до смаку допомагати іншим побачити проблему "з іншого боку" (це і є "перевертання світу" в моєму розумінні), і тоді люди (ті самі власники і вище керівництво, відповідальне за прийняття рішень на різних рівнях) в змозі самостійно їх вирішувати! а фільми інколи допомагають мені допомагати...

А це вислови, про які згадувала раніше, "одні з багатьох":
Одним з кроків до відновлення є вміння знову і знову інтерпретувати свою історію.
Гери Хемел
Дехто бачить і правим, і лівим оком одне й те саме. І думає, що це об’єктивізм. Станіслав Єжи Лєц
Божевілля – це робити одне і теж знову і знову, але кожного разу очікувати іншого результату. Альберт Енштейн

А це - цитата, яка не втратила своєї актуальності і через півстоліття:
Я переконаний, що ми мусимо тепер експериментувати, взяти на себе ризик при вирішенні деяких питань, які можуть бути не дуже вигідними, але які необхідні для того, щоб ми мали змогу знайти своє відповідне місце у світі завтрашньому, замість залишатися у світі вчорашньому. П’єр Еліот Трудо, прем’єр-міністр Канади, 1968р.

Сприйміть мої твердження як елемент "експерименту", який дозволяє мені витягати компанії з досить таки критичних ситуацій, і в значній мірі тому, що я не боюся "перевертати світ"

Успіхів!
__________________
Марічка Артиш
Неможливо керувати вітром, але можна розвернути вітрила... /Невідомий автор/
marichka_artysh@yahoo.com вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.03.2010, 17:43   #89
dreamcatcher
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dreamcatcher
 
Регистрация: 16.03.2006
Адрес: Одесса
Сообщений: 596
Вы сказали Спасибо: 236
Поблагодарили 401 раз(а) в 166 сообщениях
По умолчанию

Маричка, надеюсь, вы не обиделись на предыдущий пост. Потому как поюморить и поиронизировать (иногда даже на грани сарказма) я люблю.

По теме. Про эксперименты все понятно, вопросов не имею. Из вашего поста я сделала вывод, что вы имеете опыт в проведении тренингов принятия решений (или это одна из частей ваших тренингов) - поправьте меня, если это не так. Если все же так, тогда у меня вопрос: кроме экспериментального видения решений проблем вы какие-то классические основы клиентам преподносите? Если да, то какие?
Спасибо,
__________________
Иногда ты ешь медведя, а иногда медведь ест тебя
dreamcatcher вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо dreamcatcher за это полезное сообщение:
Старый 15.03.2010, 11:55   #90
marichka_artysh@yahoo.com
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 02.11.2006
Сообщений: 19
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 12 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

Майже так; питання прийняття рішень в моїх програмах є як логічне продовження бачення бізнесу як цілісної системи + реальних ризиків конкретної ситуації. Що мені виглядає найважливішим в будь-якому випадку - щоб люди отримали розуміння: нема менш чи більш важливих рішень, кожне з них впливає на бізнес в перспективі, і цей вплив може бути значним та критичним. А "класика" потрібна переважно щоб або допомогти структувати те, що й так робиться, або акцентувати на можливостях тих чи інакших підходів, або і те, і інше.

Йде мова не так про експериментальне бачення вирішення проблем, як про підхід, базований на тому, що "там де є справжнє розуміння, там нема проблем". Які класичні основи? Тобто, те, що визнано іншими як догма чи надруковано в підручниках?

Існує багато діагностичних методів, які мали б допомагати в прийнятті рішень. Корисними є рекомендації М. Бауера, але вони стосуються більше процедури. Є классифікація стилів управління, як авторитарного, демократичного тощо (відносно нове поняття для сучасного менеджменту, про яке в нас мало хто чув як "колаборативне лідерство" або лідерство, орієнтоване на співпрацю, яке побутувало в українському суспільстві до 2 світової війни як "провідництво"). Не впевнена, чи Ви мали на увазі саме це...

Для мене класичними основами є інтерпретації життєвого циклу (і не тільки І. Адізеса), спіральної динаміки розвитку, як першооснови до виникнення тих чи інших ситуацій. Це досить вдалі спроби структурувати і взаємопов'язати процеси, які відбуваються в бізнесі і не тільки. Без їхнього розуміння більшість рішень є косметичними процедурами або анальгіном для гнилого зуба...

Взагалі, є одна невелична проблема з тим, щоб розповісти, що саме і як я використовую: я готую всі програми для конкретної компанії, тому і класика, і інновації потрапляють в них залежно від конкретної потреби. Перепрошую за стільки тексту - "пішло під настрій".
__________________
Марічка Артиш
Неможливо керувати вітром, але можна розвернути вітрила... /Невідомий автор/
marichka_artysh@yahoo.com вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо marichka_artysh@yahoo.com за это полезное сообщение:
anatol_ua (15.03.2010)
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 17:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA