СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Управление персоналом > Организационная (корпоративная) культура

Организационная (корпоративная) культура Формирование и развитие организационной культуры

Ответ
 
Опции темы
Старый 30.10.2009, 01:05   #11
Svitanok
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Svitanok
 
Регистрация: 10.10.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 69
Вы сказали Спасибо: 18
Поблагодарили 48 раз(а) в 16 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от klilia Посмотреть сообщение
Может лучше застрелиться???
Якби я завжди, коли була в схожій ситуації стрілялася, то була б уже вся в дирочку.

Можу розповісти як робила я (тоді ще простий HR- менеджер). Якщо не помиляюся, то ми планували святкувати щось пов"язане з Днем Незалежності.
Отже, був орендований ресторан в українському стилі, затверджене меню виключно з укр. страв, погоджена музика, всім співробітникам повідомили, що вхід лише в вишиванках ну і т.д. Звісно, усі купили собі вишиванки, дехто, навіть, примудрився з театру запозичити весь костюм, жіноча половина колективу домовлялася про те у кого яким кольором буде вишита сорочка (не доведи небо, щоб у когось співпало:-D), які будуть віночки, стрічки, ну і пішло поїхало, я з великим задоволенням спостерігала за цим веселим вуликом...
І тут, за 5 днів до корпоративу, директор мені повідомляє, що я повинна поїхати забрати аванс з ресторану, бо все відміняється, так як...(вже не пам"ятаю причину, але як завжди щось неважливе ).
Зрозумівши, що рішення обговоренню не підлягає, я викликала до себе в кабінет неформального лідера (в кожному колективі такий є) і розповівши йому про ситуацію, що склалася, запропонувала перенести святкування до офісу. Всі погодилися.
Отже, було призначено 3 особи відповідальні за прикрашання офісу, які використали всю свою фантазію. В хід пішло все, починаючи від рушників, картин, стрічок, глечиків, гілок, соняшників, квітів до гарбузів і цибулі (навіть, важко уявити де вони це все дістали, в Києві, але було неймовірно гарно і тематично)), 2 осіб - за підбір веселої, укр. танцювальної музики, а от жінки і дівчата домовитись між собою, що кожна принесе з дому якусь укр. страву ( у нас на столі було все: від борщю з галушками і вареників (7 видів) до пиріжків та домашньої ковбаски).
Ну, і звісно, ж ми трішки склалися (думаю, всім зрозуміло на що саме). Я ж підготувала цікаві конкурси. Далі розповідати? Ми відмітили так, що навіть, зараз, коли вже минуло декілька років, згадуємо гопачок нашого фін. директора та вінок з цибулі на начальнику відділу зі збуту.

Отже, шановна колега, завжди є вихід. Не обов"язково гуляти в ресторані і наймати діджея, все можна організувати своїми силами, було б бажання колективу.
__________________
Не отметай опыт, - дворником станешь!
Svitanok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.10.2009, 09:48   #12
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Svitanok Посмотреть сообщение
Якби я завжди, коли була в схожій ситуації стрілялася, то була б уже вся в дирочку.
res
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.10.2009, 10:31   #13
katsol
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для katsol
 
Регистрация: 26.03.2008
Адрес: заПАРИЖжя
Сообщений: 929
Вы сказали Спасибо: 2,941
Поблагодарили 1,625 раз(а) в 443 сообщениях
По умолчанию

Svitanok, супер!res Очень интересный опыт! Надо будет тоже так попробовать.
katsol вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 16:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA