СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Кадровая документация

Кадровая документация Штатное расписание. Ведение личных дел. Документы о структуре компании. Номенклатура дел. Регистрация документов. Хранение документов. Передача дел в архив. Журналы, книги. Положения, инструкции. Справки, выписки, характеристики

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.01.2008, 09:16   #51
missvesna
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.09.2007
Адрес: г. Киев
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Shepot
Я правильно поняла, что "заміщення посад" = штатному расписанию в Вашем случае, а не указанием, кто и какие должности у Вас совмещает/замещает?
Нет, к сожалению, либо я не очень хорошо разъяснила, либо вы не поняли. Штатное расписание и замещение должностей - это два разных документа, дополняющих друг друга. В штатном расписании обычно указывается:
1) №п/п
2) должность
3) должностной оклад, грн.
4) количество штатных единиц
5) месячный фонд заработной платы, грн.

Обращаю внимание на то, что штатное расписание более узкое, скажем так, понятие в нашем случае. Здесь мы чётко можем увидеть количество штатных единиц и высчитать месячный фонд заработной платы.
missvesna вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 09:24   #52
missvesna
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.09.2007
Адрес: г. Киев
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar
Шановна missvesna, мені незрозуміло, навіщо ваш керівник робить одну й ту ж справу двічі (спершу приймає рішення про прийом на роботу або переведення особи, а потім ще й затверджує ціх же людей на цих же посадах)? Йому що, більше немає чим зайнятись?
Якщо на фірмі великий чисепльний склад та велика плинність, то запропонований вами документ керівнику доведеться затверджувати кожного дня
Шановна esar наш керівник робить все правильно. Більш того, аудитори при перевірці були задоволені таким веденням документації.
Мені взагалі не зрозуміло ваше запитання Яким чином Накази про прийняття / переведення / істотні зміни умов праці дублюють у даному випадку Заміщення посад??? :
Заміщення посад достатньо робити один раз на місяць, якщо виникає така потреба (поява нових працівників / вакансій, розширення або скорочення штату, зміна посадового окладу, % ставки працівника тощо).
missvesna вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 09:43   #53
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Шановна missvesna, керівник завжди все робить правильно. Якщо він захоче затверджувати графік перекурів на вашому підприємстві, то це теж буде правильно.

Аудитори перевіряють правильність ведення документації, яка встановлена і регламентується нормативними актами. Тому у них не було причин бути незадоволеними вашим винахідом: якщо вам так зручніше і це не суперечить нормам, то робіть його на здоров'я!ї

Моє питання було в іншому: в чому сенс затвердження керівником цього документу? Мені це не зрозуміло.
Якщо керівник підписав наказ про прийом (переведення...) працівника, то в цьому документі не може з'явитися інше прізвище, окрім зазначеного в наказі. Навіщо керівникові знову затверджувати вже прийняте своє ж рішення? Якщо він за вами все перевіряє - то одна справа. Якщо ж це затвердження - проста формальність - то це марне витрачання часу.

До того ж ви написали, що цей документ затверджується (тобто складається) один раз на місяць. А як же бути із змінами, які відбулися у кадровому складі на пртязі місяця? Як ви відстежуєте реальний стан справ із заповненням штатних одиниць в інші дні місяця (коли ще не складено/затверджено цей документ)?
І, взагалі, для чого він у вас існує? Яку функцію виконує?

Я ці питання задаю не для того, щоб довести вам, що ви щось робите неправильно, а для того, щоб з'ясувати ці питання для себе. Може цей документ такий потрібний, що і мені буде доцільно взяти його на озброєння?
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 10:02   #54
hr@icm.com.ua
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 29.08.2007
Сообщений: 23
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Здравствуйте уважаемые форумчане. Я прошу прощения, может быть за глупый вопрос, но подскажите пожалуйста как правильно ввести в действие новое штатное расписание с изменением названий некоторых должностей и с изменением окладов.
Зарание благодарен за помощь.
hr@icm.com.ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 10:20   #55
ZuNa
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 13.02.2006
Сообщений: 83
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 17 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от missvesna
Мені взагалі не зрозуміло ваше запитання Яким чином Накази про прийняття / переведення / істотні зміни умов праці дублюють у даному випадку Заміщення посад??? :
Шановна missvesna Ви робите так, як вважаєте зручнішим для себе. А щодо подвійної роботи Вашого керівника, то це справді має місце: 1. Підписує наказ про прийняття/переведення/зміни умов праці... 2. Затверджує підписом Ваше "Заміщення посад".
Якщо Ви так робите і це всіх влаштовує, робіть на здоров"я, але не потрібно нав"язливо всім доводити, що саме Ви і Ваш керівник маєте рацію

Последний раз редактировалось Мотя; 23.01.2012 в 10:03. Причина: Лишнее цитирование
ZuNa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 10:37   #56
missvesna
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.09.2007
Адрес: г. Киев
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar
Я ці питання задаю не для того, щоб довести вам, що ви щось робите неправильно, а для того, щоб з'ясувати ці питання для себе. Може цей документ такий потрібний, що і мені буде доцільно взяти його на озброєння?
Шановна esar. Читаючи ваші повідомлення, можна зробити висновок, що ви знаходитесь на форумі не для того, щоб обмніюватись досвідом, а для того, щоб довести (тільки кому і навіщо : ), яка ви профі. Питання настільки пусті, що не хочеться витрачати час на відповіді. Ви маєте моє ICQ, коли будуть доречні питання - звертайтесь, залюбки відповім

Цитата:
Сообщение от ZuNa
Шановна missvesna Ви робите так, як вважаєте зручнішим для себе. А щодо подвійної роботи Вашого керівника, то це справді має місце: 1. Підписує наказ про прийняття/переведення/зміни умов праці... 2. Затверджує підписом Ваше "Заміщення посад".
Якщо Ви так робите і це всіх влаштовує, робіть на здоров"я, але не потрібно нав"язливо всім доводити, що саме Ви і Ваш керівник маєте рацію
Шановна/ий, я нікому нічого не нав'язувала і не збираюсь нічого подібного робити. Може на вашу думку, і штатний розпис зайвий на фірмі???? В чому полягає подвійна робота керівника??? Накази з особового складу і накази по підприємству з супроводжуючими його додатками - різні речі, навіть якщо вони десь і перегукуються.
Знаєте, якщо ви б були керівником, сумніваюсь, що ви були проти даних документів.
Відверто кажучи, вперче зустрічаю такий негативізм. Може слід нагадати, що форум - це обмін думками й досвідом, а не бажання показати, що ти най-най.... тим більше, я цього не бачу у ваших відповідях

Цитата:
Сообщение от hr@icm.com.ua
как правильно ввести в действие новое штатное расписание с изменением названий некоторых должностей и с изменением окладов.
Делается приказ по предприятию о внесении изменений в штатное расписание фирмы / о введении в действие штатного расписания в новой редакции / о введении в действие нового штатного расписания. В качестве приложений - новое, утверждённое руководителем, штатное расписание.

Последний раз редактировалось Мотя; 23.01.2012 в 10:06. Причина: Объединила посты
missvesna вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 11:00   #57
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от missvesna
Шановна esar. Читаючи ваші повідомлення, можна зробити висновок, що ви знаходитесь на форумі не для того, щоб обмніюватись досвідом, а для того, щоб довести (тільки кому і навіщо : ), яка ви профі. Питання настільки пусті, що не хочеться витрачати час на відповіді. Ви маєте моє ICQ, коли будуть доречні питання - звертайтесь, залюбки відповім
Шановна missvesna, скоріше - це мета вашого перебування на форумі "довести (тільки кому і навіщо : ), яка ви профі". Оскільки ви не вважаєте за потрібне обгрунтувати вашу думку а пропонуєте прийняти її до відома як єдине вірне рішення. А питання щодо обгрунтування ваших тверджень вважаєте "пустими" тому, що вам просто нема що відповісти.

Дякую, що дозволили мені звернутися до вас через ICQ, але я не скористаюся цією можливістю, оскільки я з вами обговорюю не приватну тему, а проблему, яка цікава всім учасникам: кадрове діловодство. Чи ви згодні тільки мені особисто відкрити ці "великі таємниці"?
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 11:11   #58
missvesna
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.09.2007
Адрес: г. Киев
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar
Шановна missvesna, скоріше - це мета вашого перебування на форумі "довести (тільки кому і навіщо : ), яка ви профі".
Шановна esar. Першопочатково я написала, що в нашій фірмі використовується даний документ. На запитання, що він собою являє - дала вичерпну відповідь. І ні в якому разі не нав'язувала свою думку. І на кожне ваше, навіть пусте, питання у меня є повна відповідь. Тільки ось якщо першопочатково вважаєте даний документ непотрібний - не маю ніякого бажання щось доводити вам. Тим більш, що бесіда, наскільки я бачу вже давно переросла майже в приватну.

Цитата:
Сообщение от esar
оскільки я з вами обговорюю не приватну тему, а проблему, яка цікава всім учасникам: кадрове діловодство. Чи ви згодні тільки мені особисто відкрити ці "великі таємниці"?
Хм... Яку саме проблему ви мали на увазі??? Кадрове діловодство???? Це не проблема, а повсякденна робота, кропітка праця кадровика.

Последний раз редактировалось Мотя; 23.01.2012 в 10:05. Причина: Объединила посты
missvesna вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 11:25   #59
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от missvesna
Шановна esar. Першопочатково я написала, що в нашій фірмі використовується даний документ. На запитання, що він собою являє - дала вичерпну відповідь. І ні в якому разі не нав'язувала свою думку. І на кожне ваше, навіть пусте, питання у меня є повна відповідь. Тільки ось якщо першопочатково вважаєте даний документ непотрібний - не маю ніякого бажання щось доводити вам. Тим більш, що бесіда, наскільки я бачу вже давно переросла майже в приватну.
Так, на кожне моє "пусте" запитання ви вичерпно відповідали: "ми все робимо правильно".

Якщо немає інших аргументів, то можна скористатися і найліпшим методом захисту - нападом.

Нічого, не засмучуйтесь, згодом навчитесь аргументовано відстоювати свою думку!
esar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2008, 11:38   #60
missvesna
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.09.2007
Адрес: г. Киев
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от esar
Так, на кожне моє "пусте" запитання ви вичерпно відповідали: "ми все робимо правильно".

Якщо немає інших аргументів, то можна скористатися і найліпшим методом захисту - нападом.

Нічого, не засмучуйтесь, згодом навчитесь аргументовано відстоювати свою думку!
Ви знаєте, на пусті запитання я не давала відповіді А засмучуватись? У зв'язку з чим? Олено Борисівно, той факт, що ви старша за віком (й, можливо, за статусом) не вказує на те, що ви досвідченіша І якщо мені треба навчитись "відстоювати свою думку", то вам би не завадало навчитись мистецтву дискутування.
missvesna вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
Штатное расписание


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 04:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA