СООБЩЕСТВО КАДРОВИКОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО УПРАВЛЕНИЮ ПЕРСОНАЛОМ

На портал Новости Библиотека статей Нормативная база Глоссарий ПРАВИЛА  ФОРУМА

События Производственный календарь Образцы документов Книжная полка

Вернуться   Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига > Трудовое законодательство и кадровое делопроизводство > Совместители. Переводы. Перемещения

Совместители. Переводы. Перемещения Совмещение. Совместительство. Временное исполнение обязанностей. Сезонные работники. Перевод. Перемещение. Изменение существенных условий труда

Ответ
 
Опции темы
Старый 03.12.2014, 14:52   #1
Irisha50
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 21.03.2013
Сообщений: 318
Вы сказали Спасибо: 188
Поблагодарили 42 раз(а) в 30 сообщениях
По умолчанию Перевод работника на легкий труд после производственной травмы

Не смогла найти ответ на свой вопрос,Подскажите пожалуйста как правильно мне поступить.У нас была производственная травма,человек 5 месяцев был на больничном, его выписали дали 3 группу инвалидности на год и ему запрещен тяжелый труд и нельзя много ходить. Фактически человек работать не может, т.к. очень плохо ходит даже на костылях.Увольнять его мы не будем надо перевести на другую,какую не знаю, должность. На своей должности он работать не будет, рабочий по ремонту зданий.Пока оформила отпуск. Как я понимаю должность рабочего по ремонту сокращаю и ввожу что то новое. От него заявление прошу перевести с.... на... Подскажите на какую должность можно его перевести.
дворник,уборщик,сторож нельзя физический труд. Думала экспедитор, товар для собственных нужд получаем, но тоже сомнения.
Irisha50 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.12.2014, 15:53   #2
Vadias
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 28.08.2010
Сообщений: 198
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 82 раз(а) в 52 сообщениях
По умолчанию

Можете перевести его на должность деловода - она не предусматривает физ. нагрузок
Vadias вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Vadias за это полезное сообщение:
Irisha50 (05.12.2014)
Старый 22.03.2017, 10:56   #3
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

Підкажіть, будь ласка, як можна звільнити працівника? В нашому закладі працює на посаді молодшої медичної сестри амбулаторії людина, в якої проблеми зі здоров’ям (щоб не вдаватися у деталі скажу загально - проблеми зі спиною грижі і т.д., інвалідності немає) ледве ходить, виконувати свої функціональні обов’язки належним чином не може. Звільнятися сама не хоче. Керівництво боїться, що під час роботи даний працівник може впасти, чи ще щось і буде виробнича травма, проблеми.
Каренина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2017, 11:22   #4
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Каренина Посмотреть сообщение
Підкажіть, будь ласка, як можна звільнити працівника? В нашому закладі працює на посаді молодшої медичної сестри амбулаторії людина, в якої проблеми зі здоров’ям (щоб не вдаватися у деталі скажу загально - проблеми зі спиною грижі і т.д., інвалідності немає) ледве ходить, виконувати свої функціональні обов’язки належним чином не може. Звільнятися сама не хоче.
А ви вважаєте, що все це є достатнім приводом, щоб людину звільнити з роботи? Невже усі інші працівники у вас мають бездоганне здоров'я?
Цитата:
Сообщение от Каренина Посмотреть сообщение
Керівництво боїться, що під час роботи даний працівник може впасти, чи ще щось і буде виробнича травма, проблеми.
А керівництво не може впасти і отримати виробничу травму? Та й ви самі від такого не застраховані, не дай боже. Всі під богом ходимо...

Тому не чіпайте людину - якщо у вас є якість сумніви стосовно її здоров'я, ви можете направити її на медкоміссію, але я вам скажу, що грижа хребта скоріш є протипоказанням для роботи вантажником, але ніяк не медичною сестрою.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
DANA13 (22.03.2017), Каренина (22.03.2017)
Старый 22.03.2017, 11:49   #5
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
А керівництво не може впасти і отримати виробничу травму? Та й ви самі від такого не застраховані, не дай боже. Всі під богом ходимо...
Це все емоції. Керівництво ні в якому випадку не намагається прибрати неугодного працівника. Молодша медична сестра має і відро з водою підняти і вікна мити і т.д., ви ж самі розумієте, а вона ледве ходить. На роботі треба робити.....
Правильно я розумію, що звільнення згідно п.2 ст. 40 (за станом здоров’я) проводиться не тільки при встановленні групи інвалідності, а достатньо висновку лікаря після проходження медичного огляду?
Каренина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2017, 12:40   #6
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Каренина Посмотреть сообщение
...Молодша медична сестра має і відро з водою підняти і вікна мити і т.д., ви ж самі розумієте, а вона ледве ходить
Знаєте, я щось не вірю, що вона не в змозі підняти відро з водою... Але якщо і так, якщо не може підняти відро, нехай піднімає піввідра - чи цього замало, щоб вікно вимити?
Цитата:
Сообщение от Каренина Посмотреть сообщение
Правильно я розумію, що звільнення згідно п.2 ст. 40 (за станом здоров’я) проводиться не тільки при встановленні групи інвалідності, а достатньо висновку лікаря після проходження медичного огляду?
Так, правильно ви розумієте.
Висновок медкомісії буде підставою для звільнення, але перед цим ви ще повинні будете їй запропонувати легшу роботу.

І від себе я ще раз хочу звернути вашу увагу на те, що колись і ви станете старою та немічною, пам'ятайте про це.
І хтось буде запитувати на форумі, як вас звільнити, бо вам вже і коробку з папером важко буде піднімати...
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
DANA13 (22.03.2017), Каренина (22.03.2017)
Старый 22.03.2017, 13:19   #7
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

я впевнена,що і мене терпіти не будуть

Вашу позицію зрозуміло. А як бути з тими працівниками, які вимушені робити свою роботу та ще за такого працівника? А заробітну плату отримувати однакову.
Каренина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2017, 15:31   #8
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Каренина Посмотреть сообщение
я впевнена,що і мене терпіти не будуть
І ви із за цього захочете звільнитися?
Цитата:
Сообщение от Каренина Посмотреть сообщение
Вашу позицію зрозуміло. А як бути з тими працівниками, які вимушені робити свою роботу та ще за такого працівника? А заробітну плату отримувати однакову.
Вибачте, але я в це не вірю - що хтось за когось щось робить...
Ви щось недоговорюєте. Опишіть ситуацію, будь ласка: ось цій небораці пропонують помити вікно, а вона каже, що не буду, бо відро підняти не можу? Чи я к? Якщо все так, як я написав - візьміть від неї пояснювальну, чому вона не виконує свої обов'язки або виконує неналежним чином. Систематичне неналежне виконання своїх обов'язків - ось це вагома причина для звільнення, а не наявність грижі чи "турбота" керівництва за її здоров'я
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Каренина (22.03.2017)
Ответ


Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 14:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA