Показать сообщение отдельно
Старый 19.07.2010, 14:30   #36
OK-NKDDAU
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 18.06.2010
Сообщений: 37
Вы сказали Спасибо: 15
Поблагодарили 7 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

Добрий день! ст.40п.5. Якщо людина не з"являлася на роботу у наслідок тимчасової непрацездатності протягом більш як 4 місяці дивлячись по ситуації: загальне захворювання чи травма.
1.Звільняється працівник лише за згодою профкому(адміністрація подає на профком подання).
2.Попробуйте переконати працівника у тому що він не може виконувати свої обов"язки у повному обсязі і щоб той написав заяву на звільнення.
3. Якщо він не піддається на Ваші "умовляння" адміністрація може потребувати від працівника додаткового повного медичного обстеження з заключенням про його стан здоров"я. Я не думаю що зав. клінікою підпише на свій страх і ризик допуск до роботи якщо буде виявлено що працівник не спроможний виконувати свої обов"язки.
4. тут ще треба звернути увагу на те чи не встановлено законодавством триваліший строк збереження посади при певному захворюванні.
А якщо працівник отримав виробничу травму, захворювання, ви його не можете звільнити взагалі до його повного одужання, місце роботи зберігаєтьться до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.
5. Ви повинні довести що хвороба працівника негативно відображається на роботі вашого закладу. А якщо все вийде у трудову пишите: звільнений у зв"язку з нез"явленням на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності.(п.5ст.40 КЗпП України).
OK-NKDDAU вне форума   Ответить с цитированием