Показать сообщение отдельно
Старый 17.10.2019, 11:48   #696
korelija
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для korelija
 
Регистрация: 13.07.2007
Сообщений: 363
Вы сказали Спасибо: 167
Поблагодарили 101 раз(а) в 46 сообщениях
По умолчанию

Andry, я так і не побачила жодного підтверджуючого документі (ані лікарняного, ані контракту, ані пояснень щодо причин відсутності), але інформація про те, що він служить за контрактом була підтверджена директором (немаю поняття, як він те дізнався - можливо з того самого в ійськомату). Домовились ми про звільнення його за згодою сторін, так як в планах цього молодого чоловіка продовжувати кар⌂єру військовим. Але з умовою, що ми працевлаштуємо його на роботу в будь який момент ,коли він цього забажає (лише на словах, але ці слова будуть дотримані, якщо директор або я залишимось на своїх посадах), якщо він передумає. Звісно ми виплатили людині вихідну допомогу, меншу від з-п,яку б він отримав протягом служби, але не малу і для людини було важливо отримати таку суму одразу однією виплатою, а не збирати її роками.
eloissa - на скільки я обізнана з останніми змінами - з квітня цього року відмінено компенсацію виплат працівнику, що служить в особливий період (не впевнена стосовно строковиків - перевірте НПА) - але інформацію потрібно перевірити. Якщо знайдете НПА, по якому відшкодовують - поділіться - було б корисно...
__________________
Істина має усміхатися, щоб бути привабливою
korelija вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» korelija за это полезное сообщение:
Andry (17.10.2019), eloissa (17.10.2019)