Показать сообщение отдельно
Старый 10.02.2017, 17:05   #7
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
Перший. Я, як ФОП і найманий робітник (фізична особа). В цьому випатду маю зробити наказ на прийняття на роботу, письмовий трудовий договір, зареєструвати його у ДФС, в установлений законом строк, нараховувати аванс, зарплатню, робити утримання (18+1,5%) та платити ЄСВ (22%), при цьому здавати усю звітність, повязану з таким робітником. Можливо потрібна буде кассова книга, депонування при розрахунках готівкою, або безготівковий розрахунок і т.п. Як на мене - це геморой. Нас там працює півтори людини, а документів треба робити, як на повноціному підприємстві. Не палаю бажанням.
Незважаючи на ваше бажання, це правильний варіант.
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
Другий шлях. Укласти угоду між мною, як ФОП 2 група и "робітником", як ФОП 3 група. У цій угоді я можу вказати, що даний ФОП 3 група здійснює послугу. Посуті, це договір ЦПХ?
Ні, це неправильний шлях.
Це не договір ЦПХ, тому як ця людина може виконувати роботу лише у визначеному вами місці і у визначений розпорядком роботи час.
Якщо ви бажаєте зробити все так, щоб це не було схоже на трудовий договорі, то укладіть з цим ФОП договір оренди - ви йоме передаєте у оренду кав'ярню з обладнанням, а він там буде варити каву, продавати її, продавати супутні товари, тістечка, отримувати не зарплату, а прибуток (він же підприємець!!!), а вам платити за аренду, у цьому випадку все буде законно і договір не буде містити ознаки трудового.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
olddem (10.02.2017)