Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2016, 13:00   #51
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,287
Вы сказали Спасибо: 4,012
Поблагодарили 8,702 раз(а) в 5,042 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ymairen Посмотреть сообщение
Я хотела открыть книжку записью о зачислении на первый курс и далее о приеме на работу по совместительству
Что значит "я хотела?" И для чего хотела? "Инструкцией о порядке ведения трудовых книжек" не предусмотрено заведение ТК студентам, ранее их не имеющих:
Цитата:
2.16. Для студентів ...які мають трудові книжки, навчальний заклад ...вносить записи про час навчання на денних відділеннях (у тому числі підготовчих) вищих навчальних закладів.
Підставою для таких записів є накази навчального закладу (наукової
установи) про зарахування на навчання та про відрахування з числа
студентів, учнів, аспірантів, клінічних ординаторів"
То есть если студент к моменту поступления в ВУЗ имел ТК, то ВУЗ должен ему внести туда запись о времени обучения, а если не имел - то запись о времени обучения в ВУЗе должны внести в ТК на первом месте работы:
Цитата:
2.19. До трудових книжок за місцем роботи вносяться окремим
рядком з посиланням на дату, номер та найменування відповідних
документів такі записи:
в) про час навчання у вищих навчальних закладах...
Теперь перейдем к вопросу работы по совместительству: как следует из письма Минсоцполитики от 12.03.07 N 66/06/186-07
Цитата:
Відповідно до підпункту "е" пункту 3 статті 1 Закону України "Про зайнятість населення" до зайнятого населення відносяться громадяни, які навчаються у денних вищих навчальних закладах. У відповідності з чинним законодавством ці громадяни мають право у вільний від навчання час працювати на загальних підставах за трудовим договором, що розглядається як вторинна зайнятість. Зазначена робота студента не є сумісництвом, оскільки сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж підприємстві, в установі, організації
Эта же позиция выражена и в Постановлении Пленума Верховного суда Украины от 24.12.99 року N 13:
Цитата:
"...Робота за трудовим договором осіб, які поєднують її з денною формою навчання, не є сумісництвом і оплачується на загальних підставах"
Исходя из этого, вы должны принять студента не по совместителем, а на основное место работы и оформить ему трудовую книжку на общих основаниях.
Andry на форуме   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
ymairen (14.01.2016)