Показать сообщение отдельно
Старый 25.12.2014, 16:46   #2
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,750
Вы сказали Спасибо: 4,141
Поблагодарили 9,225 раз(а) в 5,346 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от M_ar_in_a Посмотреть сообщение
...Чи може керівник філії відкликати її з відпустки та звільнити у зв'язку із закриттям чи можна звільняти під час відпустки?
Читаем ст.40 КЗоТ:
Цитата:
Не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення за пунктом 5 цієї статті), а також у період перебування працівника у відпустці. Це правило не поширюється на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації.
То есть увольнять можно, если это случай полной ликвидации предприятия - то бишь когда правоприемника не остается.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
Iren@ (25.12.2014), M_ar_in_a (26.12.2014)