Показать сообщение отдельно
Старый 05.09.2013, 16:20   #18
Liverpool
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Liverpool
 
Регистрация: 12.06.2013
Сообщений: 48
Вы сказали Спасибо: 28
Поблагодарили 21 раз(а) в 16 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Некадровик Посмотреть сообщение
Еще раз подчеркну, против акта Н-1 фонд, и, зная ситуацию изнутри, я тоже к этому мнению склоняюсь.
Якщо фонд проти, хай пише окрему думку!

Цитата:
Сообщение от Некадровик Посмотреть сообщение
Все-таки это будет нецелевое использование средств фонда (за шишку-то на лбу).
По перше: зрозумійте ви нарешті і поясніть соєму керівництву - нещасний випадок - це не обов'язково щось із тяжкими наслідками!!! Держгірпромнагляд постійно наголошує, щоб не приховували подібні НЕСЕРЙОЗНІ випадки!!! Головне, щоб був факт втрати працездатності на один робочий день або переведення його на іншу (легшу) роботу не менш як на 1 роб. день.!!!
По друге: Ваш кадровик чи хто там у вас веде лікарняні, теж так вболіває за їхню правдивість і цільове використання коштів фонду соц. страхув. від тим. втрати працездатності????
По третє: не займайтеся не своєю роботою. Діагнози ставлять лікарі, нехай ставлять, а ваша робота їх взяти до уваги а не перевіряти їхню правдивість!!! Якби це лікар так обурювавсь, тоді було б зрозуміло. А вам яке діло?!
По четверте: Складається враження, що вас всіх жаба давить, що цей водій оформить собі компенсацію. Якщо так, то як наголошував ANRE все вірно компенсація:
1. мізерна (бо тільки ліки, якщо такі були за призн. лікаря і є чеки і т.п.)
2. якщо не мізерна, то він повинен оформить собі інвалідність, через МСЕК.
Де, як ви знаєте, хворим не хочуть давати. А я вже мовчу за таких шарлатанів. Тому, я думаю, ви уявляєте в яку копійку виллється це потерпілому!!! І навіть якщо він "порєшає" собі все вищезазначене, то:
1. це вас ніяким боком не стосується!
2. це протизаконно, а тому відповідні зацікавлені органи (а не ВИ) цим можуть зайнятись рано чи пізно. Навіть той фонд, якщо так проти. Хай фонд подає в суд, скаржиться в прокуратуру на незаконні дії лікарів (а не ВАС), якщо рахують, що це неціл. використ. коштів. І ХАЙ ТОДІ ПЕРЕМОЖЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ!!! Якої ви так хочете добитись!
Liverpool вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Liverpool за это полезное сообщение:
Anre (05.09.2013)