Показать сообщение отдельно
Старый 15.08.2018, 14:20   #240
Ромашка
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Ромашка
 
Регистрация: 23.02.2006
Адрес: Киев
Сообщений: 65
Вы сказали Спасибо: 501
Поблагодарили 75 раз(а) в 22 сообщениях
По умолчанию

Andry, дякую. Я теж схильна була вважати це все ж переведенням, трохи бентежило, що наче нічого не міняється....
Але зараз підняли всі документи по працівнику, якого треба було перевести. І виявилось, що він вже був переведений на іншу посаду. У січні мав місце масовий прийом людей, відповідно міняли ШР, переводили працівників на інші посади та в інші підрозділи. Та "за компанію" перевели і цього працівника на посаду провідного фахівця (прийнятий, як уточнили за документами, був на посаду фахівця, працівниця, яка перебуває у "декреті", і на чию посаду приймали, залишилась на посаді фахівця, її не переводили). Чому тоді ніхто не згадав про строковий ТД... Прошляпили.
Отже маємо "де факто" працівника переведеного на не "декретну" посаду, але ТД в нього залишився строковий, чи це переведення автоматично зробило ТД безстроковим? Чи все ж треба зробити додаткову угоду, про зміну терміну дії ТД? Мені здається, що зайвою вона не буде і, оскільки робимо її зараз, то і ТД вважаємо безстроковим з сьогодні. Я права?
__________________
Тот, кто не спешит, тот понял жизнь.
Ромашка вне форума   Ответить с цитированием