Показать сообщение отдельно
Старый 30.11.2010, 17:11   #1
chsm07@mail.ru
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для chsm07@mail.ru
 
Регистрация: 28.12.2007
Адрес: г.Киев
Сообщений: 1,311
Вы сказали Спасибо: 173
Поблагодарили 1,245 раз(а) в 566 сообщениях
По умолчанию Відпуска по догляду та п.6 ст.36 — сумніви

Останнім часом часто на форумі дискутується модель - звільнення жінки, що знаходиться у відпустці по догляду з застосуванням зміни істотних умов праці т.е п.6 ст.36. Задався питанням-наскільки це все "прозоро" та "надійно". Закрались сумніви що до "прозорості та надійності" такої моделі звільнення.
Який знайшов аргумент проти: Закон про відпустки Стаття 2. Право на відпустки забезпечується: гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із зереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених цим Законом;
Фактично щодо цієї статті то неможливо в період відпустки по догляду за дитиною змінювати розмір заробітної плати, гарантоване її збереження.
В той же час, ст.32 КЗПП ...Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці,....
Висновок- держава гарантує жінці збереження розміру заробітної плати на період декретої відпуски і в випадку зміни істотних умов праці,(які безпосередньо пов"язані з зміною розміру заробітної плати) порушується гарантований державою статус. На мій погляд це буде порушенням ст.2 Закону про відпустки.
Я готовий, що мене закидають тапками.
chsm07@mail.ru вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» chsm07@mail.ru за это полезное сообщение:
anatol_ua (01.12.2010), Julie (02.12.2010), kozur (30.11.2010)