Показать сообщение отдельно
Старый 16.10.2019, 12:44   #693
korelija
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для korelija
 
Регистрация: 13.07.2007
Сообщений: 363
Вы сказали Спасибо: 167
Поблагодарили 101 раз(а) в 46 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня. Хотіла б відписатись, краще пізно ніж ніколи ...)Я нічого не приховувала, адже знаю, що будь яка дрібниця може суттєво змінити усі обставини.
Працівник дійсно не відповідав на дзвінки (не брав слухавку, а його батько пізніше пояснював це тим, що їм цього не дозволяють) - він на момент, коли батько приніс заяву (за словами батька) вже був не в нашій області, а там, де він мав служити, тому подальші дії могли відбуватись лише без його участі.
Мені лиш було цікаво чи мали б ми повірити заяві від батька (без будь-яких пояснень та попереджень від працівника) та прийняти у нього документи сина (якби військомат все ж надав контракт - який вони думаю мають)? Крім того ,контракт у нього був укладений, здається з 31.07. - тобто , принаймі за 29.07-30.07 - ми мали б право звільнити за прогул ,якщо військомат би не підтримав його у підтверджуючих документах. (до речі, працював він на виробничому конвеєрі і його відсутність була для нас дійсно проблемою)
В цьому випадку основним тягачем цього контрактника був військомат, який і переконав його на службу через можливість отримувати дві з-п. Працівника ми так і не почули по сьогодні. Ми спілкувались із ним через батьків. Нам вдалось домовитись та вирішити цю справу із користю для обох сторін. Такі випадкі поодинокі і мені, як кадровику (який слідкує за дотриманням законодавства і одночасно складає бюджет по витратах на з-п на рік) я вважаю дуже пощастило. Ми виплочуємо сер заробіток і строковикам (маємо зараз одного)і мобілізованому (мали на початку війни) і на час навч зборів (маємо таких щороку) Але підприємство не велике (120 чол) і мати ще й контрактників, на утриманні - це буде дуже непривабливо для інвесторів (якщо бути відвертою), зхоча я розумію, що закон ніхто не відміняв подобається нам це чи ні, і чи є у нас на це гроші чи ні. Дякую за відповідь та участь
__________________
Істина має усміхатися, щоб бути привабливою
korelija вне форума   Ответить с цитированием