Показать сообщение отдельно
Старый 19.05.2009, 18:46   #29
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

Мені здається таке формулювання наказу не коректним, адже:
ч. 6 п. 1.3 розділу І Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації (Постанова від 23.06.2008 N 25)
Цитата:
Рішення про делегування членів до комісії із соціального страхування підприємства оформлюються: роботодавцем - його наказом або іншим розпорядчим документом, представником застрахованих осіб - постановою виборного органу профспілкової організації (об'єднаного представницького органу профспілкових організацій) або відповідним рішенням іншого уповноваженого органу, який представляє інтереси застрахованих осіб.
Тобто у складі комісії повинні бути представлені представники від роботодавця і від профспілки/трудового колективу на паритетних засадах.
Тому я видаю наказ: "Делегувати до складу комісії із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням посада ПІБ......."
Оскільки профспілки у нас в установі немає, проводжу загальні збори трудового колективу, у протоколі пишу: "Ухвалили: обрати членами комісії із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням від трудового колективу - ПІБ, ....."
На першому засіданні комісії порядок денний (у мене) такий:
1. Вибори голови, заступника голови Комісії та представника для ведення діловодства.
2. Визначення строку повноважень членів Комісії
3. Обговорення та затвердження плану проведення засідань комісії на 200__ рік.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Iren@ за это полезное сообщение:
Вика_86 (28.07.2014)