Показать сообщение отдельно
Старый 22.11.2008, 13:31   #9
dvs57
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для dvs57
 
Регистрация: 28.05.2008
Адрес: Луганск
Сообщений: 340
Вы сказали Спасибо: 72
Поблагодарили 157 раз(а) в 62 сообщениях
По умолчанию

В КЗпП, ясна річ, зразка такого попередження не буде. Та, наскільки я знаю, форму такого попередження ніяким нормативно-правовим актом не визначено. А раз так, то сміливо можна реалізувати всю свою фантазію і вміння читати закон. Тобто, попередження слід скласти таким чином, щоб воно якомога точніше передавало сутність законодавчої норми.
І ось що в мене вийшло:

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
__________________________________________________ ____
(прізвище, ім’я, по батькові працівника. назва посади, структурного підрозділу, підприємства)

Відповідно до статті 32 КЗпП попереджаємо Вас про зміну істотних умов праці з «___»__________ 200__ р., а саме: ___________________________
(конкретно вказати суть змін, наприклад, зміни системи та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, зміну розрядів і найменування посад тощо).

Просимо Вас до «___»__________ 200__ р. подати заяву про свою згоду чи відмову від роботи після запровадження зазначених змін.

В разі Вашої відмови від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці попереджаємо Вас про припинення трудового договору «___»__________ 200__ р. за пунктом 6 статті 36 Кодексу законів про працю України.

Керівник підприємства (підпис) (розшифрування підпису)
_____________________
Ще додам, в разі скасування суміщення посад, в попередженні останні два абзаци писати нема сенсу.
__________________
З повагою, Віктор Семенович
dvs57 вне форума   Ответить с цитированием