Показать сообщение отдельно
Старый 04.04.2011, 18:38   #75
rumumba
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.07.2008
Сообщений: 20
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
По умолчанию Видєниє

Цитата:
Сообщение от Мотя Посмотреть сообщение
А как Вы видите этот вопрос?
ГКУ
Стаття 65. Управління підприємством
8. Трудовий колектив підприємства становлять усі громадяни, які своєю працею беруть участь у його діяльності на основі трудового договору (контракту, угоди) або інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з підприємством. Повноваження трудового колективу щодо його участі в управлінні підприємством встановлюються статутом або іншими установчими документами відповідно до вимог цього Кодексу, законодавства про окремі види підприємств, закону про трудові колективи.

АЛЕ
на даний момент ані окремого закону, ані в законодавстві щодо кворуму трудового колективу нічого не сказано (більш істинно сказати - не зустрічав). Бо це не вигідно більшості роботодавців, на мій погляд. В більшості статутів профспілок і так написано про 1/2 членів трудового колективу, що є членами відповідної профспілки. Але статут статутом, але не всі члени є профспілковцями.

Щодо примірних положень і затвердження Правил вн.тр. розпорядку одночасно з колдоговором - то з рівною мірою істини можливо сказати наступне:
якщо у мене є дитяча коляска то я "однозначно" є матірью, і навіть, скоріш за все, одинокою. ДУЖЕ притягнуто за вуха, з легкою спробою аргументування і обгрунтування своєї позиції.

Авжеж схвалюю позиції оминути пробіли в нашому законодавстві, але ж не з такою претензією на істину.
ПМ. Є багато прикольних анекдотів, що одразу згадуються коли мені на запитання кажуть - а як ти думаєшь, але вони не в форматі цього форуму.
rumumba вне форума   Ответить с цитированием