Показать сообщение отдельно
Старый 10.12.2013, 15:05   #236
stalina
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 10.12.2013
Сообщений: 16
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Святковий день - останній день відпустки

чому ж тоді, якщо святковий день припадає на відпустку без ситуації переносу робочих днів, святковий день відпускнику додається у вигляді переносу на перший робочий день? А саме тому, що цей день САМЕ ДЛЯ ЦЬОГО ПРАЦІВНИКА є вихідним (дні відпустки - всі вихідні)! а
частиною третьою статті 67 «Вихідні дні» КЗпП передбачено, що «у випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого». Тобто, якби не було розпорядження про перенесення робочих днів, а 1.01.2014 (для мого випадку) припало б на п"ятницю, то ні в кого б і в думках не було рахувати останнім днем відпустки суботу - мені б подовжили відпустку до понеділка включно, до роботи я б без проблем приступала у вівторок (і таке було неодноразово!)

За Ваших умов, людина яка попала в таку ситуацію апріорі визнається постраждалою від ситуації. Навіщо тоді наприклад було брати відпустку враховуючи ці дні? Якби дозволялось ділити зазначену відпустку, особисто б я вчинила б дуже просто : написала б заяву на 9 днів, а 1 день догуляла б коли мені заманеться. На жаль, більшість кадровиків забуває про те, що в нашій країні користування нормативними актами не повинно використовуватись для погіршення умов людини!
А простіше: БЮРОКРАТИЗМ МАЄ МАТИ МЕЖУ!

Последний раз редактировалось Inka; 10.12.2013 в 15:34. Причина: Удалено излишнее цитирование
stalina вне форума   Ответить с цитированием