Показать сообщение отдельно
Старый 20.12.2011, 13:32   #1
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию Ошибки в НПА

Как-то мы поднимали вопрос о неточностях в нормативных документах, когда обнаружили, что Инструкция №58 по-разному выглядит в Лиге и на сайте ВРУ:

Інструкція
про порядок ведення трудових книжок працівників


п. 2.13 в Лиге:

Зазначені зміни вносяться на першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки. Однією рискою закреслюється, наприклад, колишнє прізвище або ім'я, по батькові, дата народження і записуються нові дані з посиланням на відповідні документи на внутрішньому боці обкладинки і завіряються підписом керівника підприємства або спеціально уповноваженої ним особи і печаткою підприємства або печаткою відділу кадрів.

И этот же пункт на сайте ВРУ:

Зазначені зміни вносяться на першій сторінці (титульному
аркуші) трудової книжки. Однією рискою закреслюється, наприклад,
колишнє прізвище або ім'я, по батькові, дата народження і
записуються нові дані з посиланням на відповідні документи на
внутрішньому боці обкладинки і завіряються підписом керівника
підприємства або печаткою відділу кадрів.



Меня сейчас интересует пункт 3.11 Инструкции №455.
Во всех источниках, которые я нашла, он выглядит так:

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства охорони здоров'я України
від 13 листопада 2001 р. N 455

Інструкція про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян

...
3.11. Якщо мати або інша працююча особа, яка доглядає за хворою дитиною, перебуває у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці у зв'язку з навчанням або творчій відпустці, у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, відпустці без збереження заробітної плати, то листок непрацездатності видається з дня, коли мати або інша працююча особа, яка здійснює догляд за хворою дитиною, повинна стати до роботи.


Меня мучает вопрос: сколько же слов пропущено после скобок (основній чи додатковій), одно или несколько? В частности смущает то, что в указанном перечне нет доп.отпуска сотрудникам, имеющим детей.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием