Показать сообщение отдельно
Старый 07.09.2015, 17:55   #2
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Оксана_80 Посмотреть сообщение
...А что просто с контрактниками и добровольцами, какой закон по соц. гарантиям есть для них?
Гарантии для призванных на военную службу и мобилизованных перечислены в ст.119 КЗоТ.
О добровольцах, к сожалению, в законе не сказано ни слова.
А кто такие "просто контрактники" - я не знаю, буду рад, если просветите.

А в Законе "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" сказано, что добровольцы считаются участниками боевых действий только в определенных случаях:
Цитата:
Стаття 6. Особи, які належать до учасників бойових дій
Учасниками бойових дій визнаються:
...20) особи, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, категорії таких осіб, терміни їх участі в антитерористичній операції чи в забезпеченні її проведення, а також райони антитерористичної операції визначаються Кабінетом Міністрів України.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Оксана_80 (14.09.2015)