Показать сообщение отдельно
Старый 09.08.2010, 18:06   #19
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от anatol_ua Посмотреть сообщение
Я глибоко переконаний (ой, десь я вже чув цю фразу, і відносно недавно :superstition , що:
1. Свої особисті негаразди треба лишати дома (а не виливати на колег або, не дай Боже, на покупців!)
Ще нікому не вдавалося в цьому житті. Особливо тим, хто вимагає цього від працівників...

Цитата:
2. Ви, як психолог, що думаєте з приводу необхідності емоційної стійкості працівникам (у даному випадку - продавцям) ?
Швидше, не стійкості, а емоційної компетентності. Це потрібно всім, а особливо тим, чия професія ґрунтується на стосунках "людина-людина". Уміння ідентифікувати емоції та управляти емоційним станом, уміння справлятися з конфліктами, направляючи їх у конструктивне русло, уміння розпізнавати маніпуляції...

Цитата:
3. Не можеш працювати - іди шукай іншу роботу !..
Я б у відповідь сказав: "Не можеш працювати з персоналом - нічого його посилати шукати іншу роботу, займись машинами... "

Цитата:
Сообщение от Катерина Посмотреть сообщение
При этом, мне кажется, что спрятанные эмоции отнюдь не обязательно признак обмана. Мало ли какие причины и поводы могут быть у человека, чтобы прятать свои истинные эмоции за "маской"!..

Вам посміхаються, ви відчуваєте, що там щось інше - як реагуватиме ваш організм?

Я й не говорив про свідомий обман...

Последний раз редактировалось Anna_Tyutyunnik; 09.08.2010 в 20:01. Причина: объединение постов
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» bantser за это полезное сообщение:
anatol_ua (10.08.2010), sentosa (13.08.2010), tukalo (26.02.2012)