Показать сообщение отдельно
Старый 27.05.2014, 08:20   #235
Inka
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Inka
 
Регистрация: 03.11.2011
Сообщений: 2,326
Вы сказали Спасибо: 1,806
Поблагодарили 2,919 раз(а) в 1,610 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Degevy Посмотреть сообщение
Сотрудница находясь в социальном дополнительном отпуске как мать, которая имеет двоих детей в возрасте до 15 лет - заболела. Вопрос - дни болезни переносятся?
Да. ЗУ "Об отпусках":
Цитата:
Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток
(...)
Додаткові відпустки працівникам, які мають дітей, надаються понад щорічні відпустки, передбачені статтями 6, 7 і 8 цього Закону, а також понад щорічні відпустки, встановлені іншими законами та нормативно-правовими актами, і переносяться на інший період або продовжуються у порядку, визначеному статтею 11 цього Закону.
Цитата:
Стаття 11. Перенесення щорічної відпустки
(...)
Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена в разі:
1) тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку;
(...)
Цитата:
Сообщение от Degevy Посмотреть сообщение
И еще, если все таки переносится (ст.11 Закон об отпусках), то сотрудница вправе перенести его на более УДОБНЫЙ для нее период ( НО не позже окончания календарного года), или же этот отпуск продлевается сразу после болезни???
Или продлевается, или переносится. Перенести отпуск на более удобный для работника период можно, если согласен работодатель. Договоренность оформляется через заявление и приказ.
Цитата:
Стаття 11. Перенесення щорічної відпустки
(...)
У разі перенесення щорічної відпустки новий термін її надання встановлюється за згодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом. Якщо причини, що зумовили перенесення відпустки на інший період, настали під час її використання, то невикористана частина щорічної відпустки надається після закінчення дії причин, які її перервали, або за згодою сторін переноситься на інший період з додержанням вимог статті 12 цього Закону.
Inka вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Inka за это полезное сообщение:
Degevy (27.05.2014)