Показать сообщение отдельно
Старый 01.12.2019, 16:33   #1158
olddem
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 24.01.2017
Сообщений: 64
Вы сказали Спасибо: 14
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

я і досі закони трактую на свою користь. Це не є порушенням законодавства. Законодавство я не порушую. Тому і виникло питання, щодо законності тих дій, про яки мене спитала знайома людина. Я почитав діюче законодавство. Але, не знайшов відповіді на таку ситуацію, яку описав вище. ОСББ, особлива форма обєднання. З одного боку підпорядковується Законодавству України, з іншого, має окремий закон про ОСББ. З одного боку є юридичною особою, з іншого не є субєктом господарювання, оскільки утворене співвласниками квартир. Тому з одного боку, має підпорядковуватися чинному Законодавству, а з іншого, окремий закон про ОСББ диктує певні умови існування ОСББ. І якщо у відповідності до згаданого Закону про ОСББ обрані на загальних зборах члени правління обирають із свого складу Голову правління, то це законно. Якщо загальні збори затверджують штатний розклад без штатної одиниці - керівник (голова правління) то це, мабуть теж законно, бо то є виключна компетенція загальних зборів. Але, з точки зору КЗпП, використання безоплатної праці (а Голова правління, начебто офіційно у держреєстрі є, а на посаді його нема, хоча відповідальність він несе) заборонене. Виходить так, що начебто безоплатна праця заборонена (за виключенням праці на громадських засадах), а в ОСББ це можливо, бо є окремий закон. Тому і питаюся. Бо людина, яка потрапила у таку ситуацію, з інетом на ви та пошипки. Не знайду відповіді тут, буду шукати далі.
olddem вне форума   Ответить с цитированием