Показать сообщение отдельно
Старый 28.03.2008, 15:22   #21
stishechko@gmail.com
Участник HR-Лиги
 
Аватар для stishechko@gmail.com
 
Регистрация: 27.03.2008
Сообщений: 16
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Уля
Шановна, stishechko@gmail.com я Вам скажу одне, якщо директор(власник) не хоче нічого міняти сам, а тільки чекає змін, то повірте не буде нічого путнього з цього діла, бо це, перш за все, втрачаються його гроші. Ви обіцяєте , а дир. не виконує! Тому Ваші розмови і обіцянки кращого нічого не дадуть(в голові у працівника : вона то може обіцяти, але ж директор нічого з цього не виконає, а більшу владу все ж таки має дир, тому Ваші розмови і слова будуть лиш пустим звуком).От скажіть, як можуть наймані працівники працювати на благо фірми, якщо навіть керівник нічого не робить. Єдиний вихід, на мою думку, якщо немає сильного директора-лідера, то потріно , щоб були сильні керівники-професіонали відділів( чи ком.дир,фін.дир,) ,які б могли показати конкретику(тобто мали повноваження , надані дир., могли діяти від його імені , відповідаючи за свої дії)підлеглим , намітити ціль, довести до відома шлях до виходу з ситуації, досягнути цієї цілі і віддати обіцяне працівникам. Бажаю успіху Вам, хоча зважаючи на те , що Ви зробили для цієї фірми раджу все ж таки шукати краще місце(хоча розумію, що означає, навіть для себе, витягнути фірму своїми зусиллями, а не просто піти від проблеми на тепле місце.) Вибір все одно за Вами. Якщо Ви ще не втратили надії на краще майбутнє цієї компанії, то бажаю успіху! Використовуйте всі можливості!
Вот в том то и дело, что не хочу бежать с корабля, а попробывать спасти его.
В любом случае спасибо, смотрю многие из высказанных в моей теме, советуют сменить место работы. Но я пока не готова, все таки есть надежда! Если у кого то есть еще какие то меры просьба поделиться .
stishechko@gmail.com вне форума   Ответить с цитированием