Показать сообщение отдельно
Старый 16.08.2013, 11:07   #27
Dariia
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 14.05.2013
Сообщений: 22
Вы сказали Спасибо: 6
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

т.е. на основании приказов министерства я могу внести запись в трудовую? Смущает Інструкціяпро порядок ведення трудових книжок працівників п. 2.4. Усі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, а також про нагороди та заохочення вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження), але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення — у день звільнення і повинні точно відповідати тексту наказу (розпорядження).
Dariia вне форума   Ответить с цитированием