Показать сообщение отдельно
Старый 12.06.2009, 16:38   #57
korelija
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для korelija
 
Регистрация: 13.07.2007
Сообщений: 363
Вы сказали Спасибо: 167
Поблагодарили 101 раз(а) в 46 сообщениях
По умолчанию

Об'єктивного прогнозу у цій ситуації бути не може, адже невідомо які особистісні проблеми, внутрішні конфлікти, моральна конституція та професійний рівень властиві трьом кандидатам, а саме від цього залежить їх подальша поведінка. Безумовно ситуація буде напруженою і ні про яку ефективність роботи мова не йтиме, але значну роль тут відіграватимуть стосунки із іншими членами колективу (які вже набули якогось забарвлення), стосунки уже сформовані із керівником і у сформованому колективі, тим паче із таким "некерованим керівником" я думаю буде заздалегідь вдомо, хто залишиться і з яких причин. Саме з тієї причини, що колектив уже сформований такого випробування там проводити не можна - не думаю, що можна проводити паралель між моєю ситуацією та Вашим прикладом. вони різні.
А своїм дипломом я не хизуюсь (більше того не вважаю себе психологом) - намагалась коротко пояснити, чому не довіряю експерементальним методикам.
Якби мені запропонували працевлаштування на роботу на таких умовах я б із радістю погодилась, аби врешті відчути щире задоволення від позитивного результату або зрозуміти над чим мені варто далі попрацювати (адже у цій ситуації людина чітко розуміє чому вона не підійшла, а не вислуховує епілог про дезадаптацію, недостатню інтергованість стилю життя або надто міцну фрустрацію на базі професійної некомпетентності).
korelija вне форума   Ответить с цитированием