Показать сообщение отдельно
Старый 23.09.2020, 15:09   #1124
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Юрій Шепетюк Посмотреть сообщение
...Що робити - вписувати наступним записом прийняття, чи відправляти на попередню роботу для виправлення ?
Я вважаю, що потрібно відправляти на попереднє місце роботи для виправлення.
Інакше потім працівник вам буде пред'являти претензії - "а чому ви мені не сказали...?"
У нас був схожий випадок - працівник приніс ТК, де стояли підпис і печатка, а запису про звільнення не було.Молода інспектор з кадрів підготувала наказ про прийом на роботу, а працівнику порадила сходити на останнє місце роботи і дооформити ТК.
І в результаті вийшло так, що він 3 квітня (у п'ятницю) був прийнятий на нове місце роботи, а 6 квітня (в понеділок) був звільнений з попереднього місця роботи.
А вилізло це через 11 років, коли працівник, який уже поміняв після нас декілька місць роботи, почав оформлювати пенсію, прийшов до нас з своєю трудовою і почав звинувачувати наше підприємство в тому, що ми неправильно зробили запис і тому потрібно внести виправлення. Йому показали його заяву про прийом на роботу, в якій було його рукою написано "прошу прийняти мене на роботу з 3 квітня" і відправили робити виправлення на те підприємство, на якому він працював до нас.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение: