Показать сообщение отдельно
Старый 31.01.2017, 16:06   #2
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
Восклицание

Цитата:
Сообщение от 2008с08 Посмотреть сообщение
Доброго дня, колеги, хочу нарешті розібратися, чи може Назва посади не відповідати Класифікатору професій? Знайшла ось таку статтю і тепер маю сумніви. Статтю наводжу нижче.
Цитата:
...слід визнати, що норма, наведена в п. 2.14 Iнструкції №58, з одного боку, є застарілою, а з іншого, — «напівмертвою», оскільки на практиці не діє. Тож доцільно відповідну норму вдосконалити"
Я хочу вам сказати, що будь яка стаття - це усього навсього особиста думка її автора стосовно того чи іншого питання. І цю думку читачі можуть поділяти, або не поділяти - як кому захочеться, на відміну від діючих нормативно-правових актів, вимоги яких обов'язково потрібно виконувати, незважаючи на свої думки, переконання і своє відношення до цих НПА.
Ну і для порівняння - я ось таку статтю знайшов:
Цитата:
Нынешний уголовный кодекс устарел - Писаренко

Уголовный кодекс, которые на данный момент действует в Украине, был принят еще во времена Хрущева. Об этом на Первом национальном в эфире "Шустер Live" заявил народный депутат Украины Валерий Писаренко.
"Уголовный кодекс, которые на данный момент действует в Украине, был принят еще во времена Хрущева. Поэтому принятие нового Уголовно-процессуального кодекса перенесет страну на 60 лет вперед", - заявил нардеп.
"Нужно понимать, что нынешние украинские события, которые регулируются этим кодексом, не могут быть перенесены на европейские реалии, так как по таким законам там давно уже не живут", - отметил Писаренко.
Як бачите, у авторів цих двох статтей є багато спільного - обидва вони вважають, що діючі НПА застаріли, але ні один з них не запропонував внести до них зміни, обмежившись лише консттатуванням фактів. Але мені після прочитаного і на думку не спадає чинити якісь протизаконні дії, виходячи з того, що автор статті вважає Кримінальний кодекс застарілим...
а ви що думаєте з цього приводу?
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Мотя (10.04.2017)