Показать сообщение отдельно
Старый 17.12.2009, 14:52   #19
kubin
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 15.12.2008
Сообщений: 42
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от hr3 Посмотреть сообщение
То працівниця вже у відпустці по вагітності та пологах. Вона хоче взяти щорічну відпустку після 16 квітня 2010 року, коли в неї закінчиться ВВП! А так я к"їх" кадровик надає відпустки за календарний, а не за робочий роки, тому кадровик і відмовляє праціниці у відпустці в 2010 році!
kubin, я правильно зрозуміла?
Та пише вона у себе за період конкретний для кожного(з якого часу прийняти на роботу або з якого часу вийшов з декрету).Проте вийшла якась плутанина, просто працівниця виходить що попала саме у цей стислий проміжок(з 1 жовтня по 12 листопада) от і відмовляє кадровик.Але як ми це розуміємо то вона всерівно могла взяти відпуск до декрету і не знаємо чого чекати коли вона захоче цей відпуск взяти після декрету, наш кадровик вже викрислела її із списку працівників на відпуск за 2010 рік.
Цитата:
Сообщение от esar Посмотреть сообщение
Оскільки ваша працівниця хоче піти у щорічну відпустку після відпустки з вагітності і пологів, то їй ніякої довідки не потрібно, тому що вона вже надала на підприємство листок непрацездатності з усією потрібною інформацією.
це я вже до того веду, що інша працівниця має ідти в декрет і хоче взяти відпустку до декрету, так що ж робити їй? як протистояти нашому кадровику і як доказати що вона буде через місяць ідти в декрет. адже листка непрацездатності в неї не буде?

Последний раз редактировалось Iren@; 19.12.2009 в 00:59. Причина: об"єднала 2 пости в 1
kubin вне форума   Ответить с цитированием