Показать сообщение отдельно
Старый 06.03.2017, 13:18   #1324
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ylyanka Посмотреть сообщение
...є вказівки директора, є законодавство, і мушу вирішити як правильно поступити.
Мені дали консультації, що я можу назвати посаду "Фахівець з питань оренди землі", і код згідно КП буде як для фахівця, тобто розширити посад "фахівець"
Ви написали що не можна, тепер я ще більше запуталася
Ви мене трішечки не так зрозуміли - я не писав, що не можна:
Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
...це було б нелогічно і неправильно, хоча і нічого протизаконного в цьому немає.
Я писав, що це не логічно, а не заборонено,
Звісно, ви можете розширити абсолютно будь-яку посаду за допомогою примітки 2 додатку В до класифікатора "...термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності".
Але це доцільно робити тоді, коли у класифікаторі немає схожих професій, і тоді доводиться фактично придумувати нову посаду під конкретного працівника.
Тому я і звернув вашу увагу на те, що у класифікаторі вже є посада "агент з нерухомості", який саме і має займатися питаннями оренди землі, і що замість того, щоб створювати нову посаду, ви можете скористатися вже існуючою. Ну а працівника, який буде займатися розвитком ферми, я вам порадитв би назвати вже існуючою назвою "фахівець з організації та ведення фермерського господарства", а не створювати посаду "заступник голови фермерського господарства з розвитку"
Andry вне форума   Ответить с цитированием