Показать сообщение отдельно
Старый 13.11.2018, 08:36   #421
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.02.2010
Сообщений: 327
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 118 раз(а) в 89 сообщениях
По умолчанию

Добрий день.
Я говорив про умовну формулу визначення коду КП або пошуку посади в Класифікаторі. Мені потрібно: 1. Дати вірну назву посаді та встановити код КП, а потім відповідно визначити код ЗКППТР*для бух.звіту (або він сам визначиться в Медку, якщо вірно визначений код КП і назва посади). Посаду я знайшов, начальник відділу з кодами КП:

1235 - по класифікації відноситься до керівників підрозділів МТП;
1221.2 по класифікації Начальники(інші керівники) та майстри виробничих підрозділів у сільському, лісовому та водному господарствах, у риборозведенні, рибальстві та природно-заповідній справі
1223.2 Начальники (інші керівники) та майстри дільниць (підрозділів) у будівництві
1229.7 Керівники інших основних підрозділів в інших сферах діяльності

Перевіряю по класифікації професій до якого напрямку професій відноситься даний код КП знайдених посад. Визначаю чи підходить він мені.Відповідно: начальнику відділу МТП я встановлюю код - 1235; начальнику відділу економіки - 1229.7 (тому що він загальний). Таким чином в разі співпадіння назви посади в ШР, в класифікаторі та класифікації, в залежності від сфери діяльності підприємства (підрозділу), я встановлюю відповідний код, в разі відсутності беру загальну посаду начальник відділу з кодом 1229.7 (в разі необхідності розширюю за допомогою Додатку В - начальник виробничо-технічного відділу 1229.7).
Начальник відділу капітального будівництва таким чином може бути з двома кодами 1229.7 (керівники інших основних підрозділі..) або 1223.2 (начальники... у будівництві), так як основний напрямок роботи підприємства не будівництво, а виробництво ел.енергії я застосовую код 1229.7. чи всеж я маю встановити код 1223.2 ? Або Начальник відділу капітального будівництва (технічного переозброєння)- 1231 і вираз у дужках не вказувати ні у штатному ні у трудовій.

Дякую.

Последний раз редактировалось Fisher_and; 13.11.2018 в 10:14.
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием