Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2009, 16:54   #104
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Света Посмотреть сообщение
Вы знаете если рассуждать по принципу " убрать лишние слова" то каждый может делать что он хочет зачем вообще читать кзот или другое законодательство.
В ст. 42 "Переважне право на залишення на роботі при вивільненні працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці"
"..При скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право на залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці....Перевага в залишенні на роботі може надаватися й іншим категоріям працівників, якщо це передбачено законодавством України." - Я не думаю, что если придут с проверкой трудовики они будут "выкидывать лишние слова".
Ви, мабуть, не звернули увагу, що слово "зайві" я взяла у лапки, тобто наголосила на тому, що вони зовсім не зайві, а просто в такому довгому речення ускладнюють сприйняття інформації.

Спробую для вас по іншому пояснити, що я мала на увазі: перебудую ту фразу:

- відмова в укладенні трудового договору з мотивів інвалідності не допускається, за винятком випадків, коли за висновком медико-соціальної експертизи стан його здоров'я перешкоджає виконанню професійних обов'язків, загрожує здоров'ю і безпеці праці інших осіб, або продовження трудової діяльності чи зміна її характеру та обсягу загрожує погіршенню здоров'я інвалідів
- відмова в просуванні по службі з мотивів інвалідності не допускається, за винятком випадків, коли за висновком медико-соціальної експертизи стан його здоров'я перешкоджає виконанню професійних обов'язків, загрожує здоров'ю і безпеці праці інших осіб, або продовження трудової діяльності чи зміна її характеру та обсягу загрожує погіршенню здоров'я інвалідів
- звільнення за ініціативою адміністрації з мотивів інвалідності не допускається, за винятком випадків, коли за висновком медико-соціальної експертизи стан його здоров'я перешкоджає виконанню професійних обов'язків, загрожує здоров'ю і безпеці праці інших осіб, або продовження трудової діяльності чи зміна її характеру та обсягу загрожує погіршенню здоров'я інвалідів
- переведення інваліда на іншу роботу без його згоди з мотивів інвалідності не допускається, за винятком випадків, коли за висновком медико-соціальної експертизи стан його здоров'я перешкоджає виконанню професійних обов'язків, загрожує здоров'ю і безпеці праці інших осіб, або продовження трудової діяльності чи зміна її характеру та обсягу загрожує погіршенню здоров'я інвалідів.

Сподіваюсь, тепер вам зрозуміло, що я мала на увазі в попередньому своєму пості.
esar вне форума   Ответить с цитированием