Показать сообщение отдельно
Старый 13.05.2012, 13:45   #1
капелька
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 13.05.2012
Сообщений: 2
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Приховування від роботодавця факту інвалідності

прошу термінової допомоги. я інвалід 3 групи з дитинства по зору. працюю секретарем відділу по роботі з персоналом в банку вже півроку. але при прийнятті на роботу не повідомила про інвалідність, так як вперше після університету влаштувалася на роботу і просто не знала що про цей факт мого здоров'я потрібно повідомляти кадри. а зараз мене викликають на повторне чергове продовження терміну дії інвалідності в МСЕК. там потрібно буде повідомити про місце роботи . відповідно начальство довідається. чи можуть мене звільнити за приховування факту інвалідності?

доповнення... ззовні зовсім не схоже що я інвалід. звичайно, що по ходу роботи я зрозуміла, що припустилася серйозної помилки. та вже було незручно піднімати це питання, до того ж якщо чесно, не хочу щоби бодай одна людина на роботі дізналася що я інвалід. ось. можливо краще і не розповідати комісії що я працюю, оскільки мене прийняли на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника, тобто на рік, з якого півроку я вже відпрацювала?
капелька вне форума   Ответить с цитированием