Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2011, 14:32   #19
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,175
Вы сказали Спасибо: 2,614
Поблагодарили 2,703 раз(а) в 1,218 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Так ведь для стажа недостаточно быть застрахованными, надо, чтобы уплачивались соц.взносы...
А как можно быть застрахованным, если взносы не платятся?
Видите, ФСС з ТВП утверждает, что взносы платятся
Цитата:
Соцпослуги застрахованим особам, що перебувають у відпустці для догляду за дитиною
Лист Виконавчої дирекції ФСС з ТВП від 17.06.2011 р. №01-16-1789 «Про надання соціальних послуг»
Виконавча дирекція ФСС з ТВП надала роз’яснення з питань надання соціальних послуг застрахованим особам, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Особи, які відповідно до закону отримують допомогу для догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років, є платниками ЄСВ (п. 13 ч. 1 ст. 4 Закону від 08.07.2010 р. №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Iren@ за это полезное сообщение:
Julie (13.12.2011), Mardge (13.12.2011), Люли (17.01.2012)