Показать сообщение отдельно
Старый 09.08.2010, 19:49   #23
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мельник Посмотреть сообщение
Если в комнате сидит 10 продавцов, и из них 2 Жертвы или люди с хронической "-"-самомотивацией. На каждое задание у них ответ "Ничего не выйдет. Это никому не надо . Планы нереальные". При этом остальные 8 спокойно планы выполняют, но слушают этот зудежь непрерывно.
Или пару Сплетников или Звезд, от бурной деятельности еоторых колбасит весь отдел.
Наказанием пригрозили, премией поманили, коучинг провели - надежды нет.
И зачем издеваться над собой, сотрудниками и компанией?
Це щодо планів. А у мене був випадок, коли всі мовчки в бекофісі банку носили фірмовий одяг і тальки двоє відмовлялися, говорили, що це незручно і нема смислу, бо тут нема чужих і відрізнятися не варто і т.п. Їх вигнали... Насправді, вони були праві, бо уніформа гнітить, якщо вона позбавлена смислу. Але так вирішили ейчари і начальники - патаму што корпоративна культура...
Знаю директора СТО, який пішов з попередньої роботи, бо був вкрай незадоволений тим, як власник використовував кошти, зароблені станцією. Коли він розраховувався, йому сказали, що він це запам'ятає назавжди, крові попили, мало до інфаркту не довели. Знаходили різні квитанції, свідків, виставляли рахунки, вимагали продати машину, щоб розрахуватися. Він все ж пішов. А через місяць власник приїхав до нього і "Ну, Н.Н., ми ж завжди були з тобою друзями. Повертайся, почнемо все з нуля. Будемо так витрачати, як ти пропонував".

Людмила, думаю що і ви і я знайдемо на будь яку ситуацію приклади і аргументи або "за" або "проти", залежно від мети.
Насправді, мова про розуміння, хто такі "незадоволені" в термінах ейчарів і менеджерів, а також незадоволені чим. Часто це незадоволення є цінним матеріалом для роботи з персоналом щодо того, наскільки цінності компанії і цінності працівників збігаються, наскільки цінності компанії є адекватними місії і навіть оперативній роботі, а наскільки - забаганкам начальства, проте на ділі воно закінчується типово совковим "Вам наша власть не нравится?"...

Тому перш ніж розправитися з незадоволеними, треба все ж поцікавитися перед розстрілом, що саме вони хотіли б змінити і чому.
А раптом там є щось таке і я не розумніший лише тому, що моя посада вища чи я маю більше грошей...

Последний раз редактировалось bantser; 09.08.2010 в 20:54.
bantser вне форума   Ответить с цитированием
Эти 7 пользователя(ей) сказали «Спасибо» bantser за это полезное сообщение:
EllE HRD (10.08.2010), lisakate (10.08.2010), sentosa (13.08.2010), Катерина (09.08.2010), Мельник (10.08.2010), Ситник Т (10.08.2010), Шутюр баад (10.08.2010)