Показать сообщение отдельно
Старый 02.08.2016, 13:02   #102
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,284
Вы сказали Спасибо: 4,011
Поблагодарили 8,697 раз(а) в 5,038 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Каренина Посмотреть сообщение
А якщо написати без дат "До втупу на роботу - навчання у ,,,,,,,,,,,,,,,,,, " так буде правильно?
Ні, так буде неправильно!
У відповідності з п.2.19 Інструкції 58 до трудових книжок за місцем роботи вноситься окремим рядком з посиланням на дату, номер та найменування відповідних документів запис про час навчання у вищих навчальних закладах, а не про факт навчання.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
Каренина (02.08.2016)