Показать сообщение отдельно
Старый 02.11.2020, 15:26   #6
Вика_86
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Вика_86
 
Регистрация: 21.08.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 2,863
Вы сказали Спасибо: 1,814
Поблагодарили 4,134 раз(а) в 2,015 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от natalshmav Посмотреть сообщение
Відбуваю у відпустку без збереження заробітної плати, за згодою сторін тільки так правильно я зрозуміла? А ще треба в накази вказувать виконуючого його обовьязки?
Відпустка називається "...за згодою сторін" ст. 26.
За сімейними обставинами це випадки коли її надають. Я пишу завжди "за згодою".
В.о. директора призначаєте по процедурі, яка передбачена Статутом підприємства.
__________________
«Я подумаю об этом завтра….»
Вика_86 вне форума   Ответить с цитированием