Показать сообщение отдельно
Старый 08.02.2008, 17:26   #8
olievych
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 13.10.2006
Адрес: Львов
Сообщений: 236
Вы сказали Спасибо: 485
Поблагодарили 73 раз(а) в 42 сообщениях
По умолчанию Прийом на роботу на час декретної відпустки

Шановні колеги! Поділіться досвідом, якого змісту заяву пишуть у вас працівники, яких ви приймаєте по строковому труд.договору на час відпустки по вагітності і пологах іншого працівника, враховуючи, що після народження дитини жінка-працівниця апріорі буде брати відпустку для догляду за дитиною, але ніби-то ми цього однозначно передбачити не можемо, та і чіткий термін виходу її невідомий (залежно, коли вона народить, коли захоче вийти, може раніше ніж після 3 років дитини). Недавно була на семінарі, і лектор впевнено говорила, що це виняток з закону, коли строковий трудовий договір може бути продовжений, при тому що оформляється він на термін лікарняного по вагітності і пологах, а потім буцім-то продовжується. Я з цим не згідна, тому що ніякого посилання на закон лектор не зробила. У нас пишеться заява і відповідний наказ такого змісту: Прошу прийняти мене на роботу на посаду... з ... за строковим трудовим договором на час відпустки по вагітності та пологах і подальшої відпустки по догляду за дитиною до 3-х років такої-то працівниці. Може, хтось мені заперечить аргументовано або запропонує інші варіанти.
olievych вне форума   Ответить с цитированием