Показать сообщение отдельно
Старый 19.12.2014, 10:53   #562
Befis
Эксперт HR-Лиги
 
Регистрация: 12.07.2010
Сообщений: 2,698
Вы сказали Спасибо: 3,547
Поблагодарили 5,002 раз(а) в 2,066 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от NightSovereign Посмотреть сообщение
- требуют справку об отсутствии туберкулеза ( хотя им предоставили результат флюорографии с тубдиспансера)
- требуют справку об отсутствии геп а, б, а так же сифилиса.

какие это такие "інші інфекційні захворювання, що перебувають у стадії загострення, до періоду одужання або закінчення періоду носійства збудників інфекційних хвороб відповідно до Міжнародної статистичної класифікації хвороб десятого перегляду" и где мы можем получить эту гребаную справку
Цитата:
Оскільки переліком інфекційних хвороб, захворювання на які є підставою для відмови у наданні дозволу на імміграцію в Україну, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 жовтня 2001 року № 415, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 5 листопада 2001 року за № 932/6123, визначено захворювання на туберкульоз (активна форма), ВІЛ – інфекцію та інші інфекційні захворювання, що перебувають у стадії загострення, до періоду одужання або закінчення періоду носійства збудників інфекційних хвороб відповідно до Міжнародної статистичної класифікації хвороб десятого перегляду, що прийнята 43-Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я, медичні довідки щодо відсутності зазначених інфекційних хвороб можуть надаватися лікарямиспеціалістами за відповідними спеціальностями «Фтизіатрія» та «Інфекційні хвороби» за формою первинної облікової документації № 028/о «Консультаційний висновок спеціаліста», затвердженою наказом МОЗ України від 14.02.2012 № 110 «Про затвердження форм первинної облікової документації та Інструкції щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я незалежно від форм власності та підпорядкування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974.
Befis вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Befis за это полезное сообщение:
NightSovereign (19.12.2014)