Показать сообщение отдельно
Старый 01.10.2014, 10:43   #33
sofina
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 19.02.2013
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня колеги )

Маю проблему - обшукала скрізь, відповідь знайшла та все ж хочу впевнитись, як то кажуть, на всі сто.
Маємо працівника, якого підприємство направило на проходження медичної комісії для встановлення придатності до роботи (він працював водієм і втратив свідомість під час роботи - позапланова перевірка так би мовити). Для проходження комісії працівник бере відпуску тривалістю 10 днів (з власної волі) і наприкінці строку приходить і пише заяву на звільнення за власним бажанням в останній день відпустки (05.09.14 р.). Ми його звільняємо відповідно до чинного законодавства, оскільки він каже, що знайшов нову роботу. Результати обстеження підприємство не отримало. Вчора, 30.09.14 р. він приносить лікарняний лист на період власної відпустки, що надавалася йому для проходження медичної комісії, і зі словами: «Я не знав, що мені дадуть лікарняний» просить його сплатити.

Власне питання: яким чином ми маємо його звільнити? Відмінити попередній наказ про звільнення, видати новий (я так розумію, що він має бути від дати звернення?), дати компенсацію за невикористану відпустку та зробити нові записи в трудовій книжці? Чи повинен працівник переписувати заяву на звільнення? Чи законно буде вимагати від уже колишнього працівника результати обстеження?

Заздалегідь вдячна.
sofina вне форума   Ответить с цитированием