Показать сообщение отдельно
Старый 13.03.2008, 14:46   #72
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

http://www.fsstvp.gov.ua/fse/control...1&cat_id=47406
и последний абзац этого забавного (коллеги, зацените - письмо от 26.12.2007, а ссылаются на журнал от 22.02.2008 ) разъяснения -
Що стосується відпустки без збереження заробітної плати, то частиною 3 статті 4 Закону № 2240 зарахування такого періоду не передбачено, але згідно з роз’ясненнями працівників Міністерства праці та соціальної політики, надрукованих в газеті «Все про бухгалтерський облік » № 17 від 22.02.2008 р., якщо працівник частину місяця перебував у відпустці без збереження заробітної плати (виключно тоді, коли її надано згідно з нормами Закону України «Про відпустки »), а іншу частину місяця працював, вважається, що внески сплачено за повний місяць, оскільки працівник перебуває у трудових відносинах із роботодавцем і з заробітної плати за відпрацьовані дні сплачено страхові внески. А якщо працівник був у відпустці без збереження заробітної плати весь місяць, вважається, що за такий місяць внески не сплачено.

Итак. я считаю, что вам должны оплатить отпуск по беременности и родам исходя из ВАШЕЙ, а не МИНИМАЛЬНОЙ зарплаты. Поскольку нехорошее письмо ФСС з ТВП от 15.01.2008 N 01-16-67 "Про основні положення Закону України "Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України", що стосуються діяльності Фонду, та окремі постанови правління Фонду" НЕ зарегистрировано в Минюсте, значит, оно носит рекомендательный характер, не более того.
Ксения, я думаю, за ваши деньги/благополучие можно и посудиться (если бухгалтер имеет другую точку зрения), потому что в законе такого разъяснения, как пишет соцстрах - НЕТ.
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием